Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları)

  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları)

  Yatak odanızı canlandırmak istiyorsanız kamasutra seks pozisyonları aradığınız şey olabilir. Kamasutra seks pozisyonları çiftlerin farklı pozisyonları denemeleri için alternatifler yaratıyor. İşte heyecanlı değişik ve zevkli kamasutra seks pozisyonları…

  Seks hayatın vazgeçilmez parçalarından biri. Partnerinizle duygusal ve ateşli saatler geçirmeniz için elinizde bulunan en özel anlara değişiklik katmanın yolu kamasutra seks pozisyonları denemenizden geçiyor.

  Peki, kamasutra nedir?
  Kama Sutra Hindistan’da ortaya çıkmış zevk kitabi anlamına gelen mutlu bir yaşama ulaşabilmek için tavsiyelerin yer aldığı bir kitaptır.

  Bugünlerde ise Kama Sutra’nın cinsel öğretileri ön plana çıkmıştır. Öğretiye göre çiftlerin seks esnasında aldığı haz en üst seviyede olmalı ve sonuca odaklı olmamalı. Seks pozisyonları da zorluk seviyelerine göre sınıflandırılmıştır.

  En zevkli Kamasutra seks pozisyonları

  En eğlenceli seks pozisyonları
  Asma kilit pozisyonu
  Kadın masa gibi yüksek bir eşyanın üzerine oturur. Kollarıyla arkadan destek alarak önünde duran erkeği bacaklarıyla sarar.

  Ayak omuzlarda pozisyonu
  Kadın düz bir zemin üzerinde yatar ve önünde diz çökmüş erkeğin omuzlarına bacaklarını uzatır ve kalçasını adamın kasıklarına doğru iter.

  Çift kat pozisyonu
  Erkek düz bir zemine uzanır. Tercihen yumuşak. Kadın ise erkeğin üzerine sırt üstü uzanır. Kadın dirseklerinden destek almalıdır.

  Deniz kızı pozisyonu
  Kadın yüksek ve düz bir zeminde uzanır. Beli uzandığı zeminin ucunda olmalı. Kalçasını ve bacaklarını önünde duran erkeği göğsünden yukarıya doğru uzatır. Beline yastık koyarak destekleyebilirsiniz.

  El arabası pozisyonu
  Kamasutranın en zor pozisyonlarından biridir. Ancak deneyenler şiddetle tavsiye eder. Kadın yumuşak bir zeminde emekler pozisyonu alır. Ardından dirseklerini yere koyar ve bu esnada erkek kadının ayaklarından tutarak kaldırır ve yaklaşır. Bu pozisyonda denge önemlidir.

  Kadın üstte pozisyonu
  Erkek bacakları kapalı bir şekilde sırt üstü uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur. Hakimiyet kadındadır.

  Köpek pozisyonu
  Klasik ama herkes tarafından sevilen bir pozisyondur. Kadın emekler vaziyette dururken erkek kadının kalçalarından destek alarak birleşme sağlar.

  Okunma Sayısı ; 243

  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları) Benzer Yazılar

  Tatilde sevişmek Bir kaç yıl önce üç kız arkadaş tatil için Antalya’ya gitmiştik, 17–18 yaşlarındaydık. Bir gün sahilde top oynarken,
  Merakımı tatmin ettim Aslında ilk deneyimim hiç de düşündüğüm ya da hayalimde canlandırdığım kadar güzel değildi. Karşımdaki insanı
  Kadınların yatakta duymak istediği en seksi aşk sözleri Yatakta dut yemiş bülbüle dönenler, havuz problemi çözer gibi bir ses tonuyla konuşanlar,
  Cinsel açlık nedir? Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu kadar biraz da kafa karıştırıcıdır.
  Ameliyatsız vajina daraltma mümkün Medikal Estetik Uzmanı Dr. Gina Moret, genital güzellik denildiğinde aklımıza gelmesi gereken başlıkları

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları) Etiketler