Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Seçim estetiği!

  Seçim estetiği!

  Seçim estetiği!

  30’lu yaşlarda başlayarak 50’li yaşlarda etkinliğini artıran mimik çizgileri ve canlılığını kaybeden cilt, bazen estetik operasyonları kaçınılmaz hale getiriyor.

  Özellikle de yoğun stres altında çalışan siyasetçiler, ilerleyen yaşla birlikte yüzlerinde oluşan yaşlanma belirtileriyle baş etmek zorunda kalabiliyor. Ancak bazı ufak dokunuşlar ve küçük estetik operasyonlarla, 30 yaşından sonra yapılan estetik işlemler; daha genç bir görünüm sağlarken, canlı bir cilde kavuşturuyor. Siyasi yaşamın gerektirdiği öz güvenli duruş, seçim estetiğiyle güçlendirilebiliyor. Estetik ve Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, konuyla ilgili görüşlerini paylaşıyor.

  Mimikler botoks ile daha etkileyici hale geliyor

  Kötü kullanılan mimiklerin, deformasyon nedenlerinden olduğunu ve Botoks ile mimiklerin daha etkileyici bir hale gelebileceğini söyleyen Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, görüşlerini şu sözlerle paylaşmaya devam ediyor:

  “Botoks mimikleri terbiye eder, yüzdeki çizgilerin oluşumunu engeller. Siyasetçiler gibi çok mimik kullanan ve beden dilini önemseyen kişiler, koruyucu estetik önlemi olarak Botoks yaptırılabilir. 30 yaşından sonra hücreler arasında bulunan jel azalmaya başlar ve 40’lı yaşlarda jelin etkisi iyice kaybolur. Yüzümüzün yaşlanmasının nedenlerinden biri de hücreler arası maddenin ve yağ dokusunun erimesi, yer değiştirmesidir. 30’lu yaşlardan sonra jelin azaldığı yerlere dolgu takviyesi yapılırsa, bu çökme büyük ölçüde engellenir.”

  Dolgu ile yüz hatları genç bir görünüm kazanıyor

  Ağız, göz ve dudak çevresi; alın, kaş arası, çene ucu ve yanları, elmacık kemiği gibi oldukça geniş bir alanda uygulanabilen dolgular, akne ve çeşitli yaralanmalar sonucu oluşan deformasyonları gidermede de kullanılabiliyor.

  Hyalüronik asit, kolajen ve kalsiyum hidrosiapatit gibi içeriklerden elde edilen hazır dolgu maddeleri, deride hacmi artırarak, çöken derinin diğer deriden farkının azalmasını sağlıyor. Hazır dolguların siyasetçiler için en uygun ve avantajlı estetik uygulamalardan olduğunu ifade eden Estetik ve Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, görüşlerini aktarmaya şu sözlerle devam ediyor:
  “Etkisi geçici olan hazır dolgu uygulamaları, geri dönüş olmayan uygulamaların aksine kişilerin memnun kalmaması ya da eski haline dönme isteğine cevap verebilir niteliktedir. Ameliyatla yapılan estetik uygulamaların aksine iyileşme süreci çok hızlı olan bu yöntem, seçim döneminde siyasetçilere zaman kazandıracak olması nedeniyle önemlidir. Ayrıca bu uygulama, istenildiği takdirde kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak yeniden tekrarlanabilir. Kişinin uygulamadan memnun kalması halinde kalıcı hazır dolgu uygulaması yapılabilir.”

  Liposuction ile göbek çevresindeki fazlalıklar gideriliyor

  Göbek çevresi yağlanmalarında, Liposuction başarıyla uygulanarak, kişilerin daha genç bir görünüme kavuşmaları sağlanıyor. Bu yöntemde, vücudun çeşitli bölgelerinden vakumla yağ emilip, gereken bölgelere bu emilen yağdan enjeksiyonla ilave yapılıyor. Vücudun böylece yeniden şekillendirilmesinin sağlandığını ifade eden Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, görüşlerini şu sözlerle aktarmayı sürdürüyor:
  “Eskiden 3 litreden fazla yağ almayı riskli bulan plastik cerrahlar, yeni buldukları yöntemle 10 litreye kadar yağ çekebilir ve yağlardan bir kısmını enjeksiyonla ilave yapılarak, vücudun yeniden şekillendirilmesini sağlanır. Liposuction sonrasında, zamanla yarışan siyasetçiler bir kaç gün sonra işlerine dönebilir, normal aktivitelerin çoğuna da bir iki hafta içinde yeniden başlayabilir. İyileşme zamanı, yapılan ameliyatın büyüklüğüne ve bünyeye bağlıdır.”

  Okunma Sayısı ; 554

  Seçim estetiği! Benzer Yazılar

  Islak saçla uyumanın zararları Yoğun bir günün ardından duşa girmek kadar rahatlamaya yardımcı bir şey yok. Fakat bu rahatlık saçlarınızı
  Cinsel hastalık belirtileri Günümüzde yaygın bir sağlık sorunu olarak görülen cinsel hastalık belirtileri sizlere bu tarz bir hastalığa sahip
  Sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler Hayatınızın en önemli sınavı yaklaşıyorsa sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler tüketerek sınava
  Süt içelim mi, içmeyelim mi? Sağlık alanında artıya, eksi demenin prim yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Yıllar süren adeta iğneyle kuyu kazılarak
  Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir? Ağız kuruluğu hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biridir. Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir?

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Seçim estetiği! Etiketler