Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Ricky Martin’e Diyarbakır sürprizi!

  Ricky Martin'e Diyarbakır sürprizi!

  Ricky Martin’e Diyarbakır sürprizi!

  Ricky Martin, resmi internet sitesi üzerinden “Nerede konser vereyim?” diye sordu. Londra için 57 istek geldi, Diyarbakır için tam 3.070 oy yağdı!

  Ricky Martin, yeni konser turnesinde hangi şehirlere gideceğine karar vermek için resmi internet sitesinde oylama başlattı ve hayranlarına şöyle seslendi:
  “Konser için dünyanın birçok yerine gittim, daha da çok yere gitmek istiyorum. Nerede konser vermem gerektiği konusunda bana yardımcı olun. Siteye dünya haritası koyduk, şehrinizi belirleyin ve oylayın. Bana yardımcı olun.”
  Şu an http://www. rmaroundtheworld.com/#/ home adresinde devam eden oylama 28 Nisan’da sona erecek.

  Oylamada hangi şehirler önde dersiniz? New York mu, Londra mı?

  Yoksa Martin’i çok seven Latin Amerika ülkeleri mi?

  Bu yazı yazıldığı sırada Londra için 57, New York için 167, Rio için 139, Buenos Aires için bin 51 oy kullanıldı.

  Bizden ise İstanbul’dan 237, Ankara’dan 53 oy kullanılmış.

  BİRİNCİ İLGİNÇ
  Peki, birinci kim dersiniz? Şu an 3 bin 117 oyla Diyarbakır. Diyarbakır’ın birinci olması enteresan değil mi? Efendim, internetin haylaz çocukları İncisözlük yazarları, ‘Koşun, Ricky Martin’i Diyarbakır’a gönderiyoruz’ sloganlı oy kampanyası başlattı. İncisözlük yazarlarının oylarıyla Diyarbakır açık ara önde şu anda.

  Sitede ‘Tatava yapmadım, bastım oyumu Diyarbakır’a’, ‘Oylar Diyarbakır’a megri megriii’ gibi yorumlar yazarak birbirlerini gaza getiriyorlar. Diyarbakır kesin birinci olur! İncisözlük’çüler daha önce de Şahan Gökbakar’ın ‘Celal ile Ceren’ filmini, düşük oy vererek dünyaca ünlü sinema sitesi IMDB’nin tüm zamanların en kötü filmler listesinde birinci yapmıştı. Gökbakar da İncisözlük’e dava açmış, IMDB’nin yetkilileriyle konuşup filmi listeden çıkarttırmıştı. Aslında Diyarbakır’a da bir Ricky Martin konseri yakışır; demokratik açılıma destek olur, oradaki gençler de bir dünya starını izlemiş olurlar. Tabii her şey hesap Kitap işi; yeterli bilet satılır mı meçhul. Önce Ricky Martin’in Diyarbakır’daki albüm satışlarına bakmak lazım.

  TURNE ÖNCESİ ANKET
  Porto Riko’lu yıldız Ricky Martin’in, yeni dünya turnesi öncesi nabız yoklamak için başlattığı ankette sürpriz sonuç. Londra’dan 57, New York’tan 167 isteğin geldiği ankette Diyarbakır 3.070 oyla zirveye adını yazdırdı.

  ‘HAYDİ MEGRİ MEGRİ’
  Oy patlamasının nedeni ise daha sonra ortaya çıktı. İnternetin haylaz çocukları olan İncisözlük yazarlarının ‘Oylar Diyarbakır’a megri megrii!’ diye kampanya başlatıp Ricky Martin’in anketine oy istedikleri anlaşıldı.

  Okunma Sayısı ; 597

  Ricky Martin’e Diyarbakır sürprizi! Benzer Yazılar

  İYİ Parti’nin Seçim Şarkısı Aleyna Tilki’yi Solladı İYİ Parti’nin seçim şarkısı, Spotify’da Yıldız Tilbe’nin
  Usta Gazeteci Uğur Vardan Murat Cemcir’den İntikamını Aldı Hürriyet Gazetesi yazarlarından Uğur Vardan, Bennu Yıldırımlar’ın önüne
  Yetersiz Erkek Nüfusu Nedeniyle Zorluk Çeken 10 Ülke
  Demet Akalın Birce Akalay’a kızdı Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce
  Oktay Kaynarca:Uyuma Türkiye uyursan bu haritadan eser kalmayacak Ülkemizinde son dönemde yaşanan hain saldırılara dikkat çeken oyuncu Oktay Kaynarca,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Ricky Martin’e Diyarbakır sürprizi! Etiketler