Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • PKK’nın Kan Donduran Telsiz Konuşması Ortaya Çıktı

  PKK'nın Kan Donduran Telsiz Konuşması Ortaya Çıktı

  PKK’nın Kan Donduran Telsiz Konuşması Ortaya Çıktı

  Son günlerde yaptığı saldırılarla “Çocuk katili” ünvanını koruyan PKK’lı teröristlerin, bundan pişman bile olmadıkları telsiz konuşmalarına yansıdı.

  Şehirlerde ve kırsalda güvenlik güçlerinin etkili operasyonları sonucu darbe üstüne darbe yiyen bölücü terör örgütü PKK, hain ve alçakça saldırılarla güvenlik güçlerimiz kadar sivil vatandaşların da canını yakıyor.

  “GERÇİ ÜZÜLDÜM MÜ? HAYIR”

  Teröristler telsiz konuşmalarında çocuk ölümleri için, “Gerçi üzüldüm mü? Hayır bu şerefsizler düşmanla birlikte hareket ediyor, iyi bir ders olur onlara da” ifadelerini kullanıyor.

  AĞRI’DA 14 YAŞINDA BİR ÇOBAN ÖLMÜŞTÜ

  Askeri kaynaklardan alınan bilgilere göre, 9 Temmuz 2016 tarihinde Ağrı’nın Diyadin ilçesi Taşkesen Köyü Kurttepe Mevkiinde, Güvenlik Güçlerince daha önce icra edilen operasyonlarda bölücü terör örgütü mensuplarınca kullanılan mevzilerden birinde EYP düzeneğinin patlaması neticesinde bölgede çobanlık yapan 14 yaşındaki Fettah Erdem öldü, 19 yaşındaki Sinan Çiftçi ise ağır yaralandı.

  HAKKARİ’DE KÖYE 8 MERMİ ATILMIŞTI

  Aynı gün, bölücü terör örgütü tarafından Hakkari’nin Çukurca ilçesi 2’nci Hd. Tug.K.lığı kışlasına ve Narlı Köyüne havan ile toplam 8 mermi atıldı. Yapılan silahlı saldırıda yola düşen merminin sivil bir araca isabet etmesi sonucunda 12 ve 5 yaşında iki çocuk hayatını kaybetti, 7 kişi ise yaralandı.

  CAN KIYIPLARI TELSİZ KONUŞMASINA YANSIDI

  Sivillere yönelik can kayıpları teröristlerin arasındaki telsiz konuşmalarının da gündemi oldu. Ancak teröristlerin, çocuk ölümlerine bile üzülmedikleri bu konuşmalarla ortaya çıktı.

  İŞTE O TELSİZ KONUŞMALARI:

  Ferho telsiz çağrı adını kullanan üst düzey teröristle Refik telsiz çağrı adını kullanan diğer bir üst düzey teröristin arasında 09 Temmuz’da geçen görüşme

  Ferho: Refik iyi günler

  Refik: Sağol iyi günler

  Ferho: Bu olay nedir? Düşmana saldırı yapıyorlar, ama çocukları sivilleri arabanın içinde vuruyorlar.

  Refik: Doğrudur, bir aile isabet almış. Arabaya isabet etmiş.

  Ferho: Bu kadar nişancılarsa niye düşmana vuramıyorlar,

  Refik: Aslında arkadaşlar bu konuda tecrübeli ama bilmiyorum

  Ferho: Gerçi üzüldüm mü? Hayır bu şerefsizler düşmanla birlikte hareket ediyor, iyi bir ders olur onlara da. Askerin yerine biz buralarda olsaydık bu da yaşanmazdı.

  Refik: Aynı düşünüyoruz, aynen öyle.

  Ferho: Çocuklar ölmüş, ama basın çok durmadı üzerinde, bu iyi bizim açımızdan. Çocuk hassas konu daha dikkatli olsunlar yine de. Yukarıdan (Kandil’i kast ediyor) bu konuda bir şey geldi mi sana?

  Refik: Yok hiç ses çıkmadı.

  Ferho: Güzel tamam. Düşmanla işbirliği yapanlar olursa onları da vursunlar, cezalandırsınlar, onda problem yok. Herkes kendine çeki düzen versin.

  Refik: Katılıyorum, katılıyorum. Söylerim tamam.

  Okunma Sayısı ; 315

  PKK’nın Kan Donduran Telsiz Konuşması Ortaya Çıktı Benzer Yazılar

  Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik! Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği ve bazı
  Erdoğan’dan Bürokratlara Mesaj: Şikayetler Alıyorum, Versin İstifasını Çeksin Gitsin Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sorumluluk almaktan
  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  PKK’nın Kan Donduran Telsiz Konuşması Ortaya Çıktı Etiketler