Operasyon konut satışlarını aksatmadı

GezeGen GezeGen     23-12-13     Ekonomi     Operasyon konut satışlarını aksatmadı     83 Defa Okundu

Operasyon konut satışlarını aksatmadı

Operasyon konut satışlarını aksatmadı

İnşaat sektöründen de ünlü isimlerin gözaltına alındığı 17 Aralık operasyonu konut satışlarını etkilemedi.

Geçtiğimiz hafta başlayan rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda inşaat sektöründen önemli temsilcilerin adının geçmesi konut alıcılarını etkilemedi. Haftasonu satış ofislerinde yoğunluk devam etti. Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, konut satışlarında bir aksama olmadığını ifade etti. Çetinsaya, “Satışlarımız bu olaylardan sonra düşmedi. Düşeceğini de sanmıyoruz. Herhangi bir sıkıntımız yok. Bir takım yanlış anlaşılmalar olduğunu düşünüyoruz. Bunlardan inşaat sektörümüzün etkilenmesini beklemiyoruz. Ancak tabii ki moral bozukluğu getiriyor.” dedi.

İnşaat sektöründe beklentilerin her geçen yıl daha fazla yükseldiğini belirten Çetinsaya, “2014’ün 2013’ten daha iyi geçmesi için çabalıyoruz. Beklentilerimiz devamlı yükseliyor. Önemli olan İstanbulumuzun daha nitelikli, sağlıklı, depreme dayanıklı binalara kavuşması. Önümüzdeki dönemde de kentsel dönüşümün de katkılarıyla sektörümüz büyümeye devam edecek” dedi.

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül ise “Satışlarımızda herhangi bir düşüş söz konusu değil. Her şey olağan seyrinde devam ediyor. Kısa zamanda karışıklığın çözülmesini umuyoruz.” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.