‘Onur’u keşke alsaydık’

GezeGen GezeGen     24-12-13     Spor     ‘Onur’u keşke alsaydık’     63 Defa Okundu

‘Onur’u keşke alsaydık’

‘Onur’u keşke alsaydık’

Burak gibi sözleşmesinde, “5 milyon euroya serbest kalır” maddesi bulunan milli kaleciyi sezon başında transfer etmeyen Galatasaraylı idareciler, “Alsaydık müthiş bir iş yapardık. Ancak hem teknik kadro gerek görmedi hem de Trabzon’la aramız bozulsun istemedik” dedi

Galatasaray ile Trabzonspor arasında önceki gün TT Arena’da oynanan maçta müthiş performansı ile taraflı, tarafsız herkesin beğenisini kazanan Onur Kıvrak konusunda sarı-kırmızılılar büyük pişmanlık duyuyor. Cim-Bom sezon başında eline geçen transfer fırsatını kaçırmanın hayal kırıklığını yaşıyor.

Onur’u sezon başında almak için harekete geçtiklerini bildiren sarı-kırmızılı idareciler, Türkiye’nin en iyi kalecisi olarak gösterilen 25 yaşındaki file bekçisinin sözleşmesinde tıpkı Burak Yılmaz gibi “5 milyon euroya serbest kalır” maddesinin bulunduğunu ifade etti. Galatasaraylı yöneticiler, “Trabzon’la aramız bozulsun istemedik. Bir taraftan da teknik kadro gerek görmedi. Oysa Onur’u alsaydık müthiş bir iş yapmış olurduk. Hem Muslera’nın arkasında en az onun kadar yetenekli bir kaleci dururdu hem de gerek görüldüğünde kaleye Onur geçerdi. Böylece yabancı kontenjanı konusunda elimiz güçlenirdi” ifadelerini kullandı.
Onur Kıvrak’ın, Trabzonspor’la sözleşmesi olduğunu ve şu an kesinlikle gündemlerinde yer almadığını da kaydeden sarı-kırmızılılar, “Sezon başı olsa bu transfer mümkündü. Zaten kulübeyle sözleşmesini de 2018’e kadar uzattı. Ayrıca artık serbest kalma maddesi de bulunmuyor” dedi. Onur, Galatasaray maçındaki müthiş kurtarışlarıyla, Teknik Direktör Mancini ve sarı-kırmızılı futbolculardan büyük övgü almıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.