Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Onu seks yapmaya nasıl ikna edebilirim?

  Onu seks yapmaya nasıl ikna edebilirim?

  Onu seks yapmaya nasıl ikna edebilirim?

  SORU: Figen hanım. Benim 5 aylık bir ilişkim var. Kız arkadaşım ilişkiye girmek istemiyor. Bu yüzden hayat kadınlarına gitmek zorunda kalıyorum. Onu sekse nasıl ikna edebilirim?
  CEVAP: Değerli okurum, benden düzgün bir şey işte sana yardımcı olayım, yoksa kızcağızı sonradan derin kederlere bırakabilecek senin de başını belaya sokacak bir yol gösterecek değilim. Sana tek tavsiyem, kızı zorlama, zorla güzellik olmaz. Sen gittiğin yola devam et ama giderken de korunmayı sakın unutma!
  Eskiden sabahları sertleşme oluyordu, şimdi olmuyor!
  SORU: Merhaba doktor hanım, 32 yaşındayım ve evli değilim. Benim sorum sabahları kalktığımda eskiden penisim sertleşirdi ancak son iki yıldır sabahları hiç sertleşme olmuyor, nedeni nedir?
  CEVAP: Değerli okurum, sabah sertleşmelerinin olması bizim için normal bir ereksiyon mekanizmasının olduğunun indirekt bir göstergesidir. Ancak senin gibi genç bir erkekte eğer cinsel ilişkinde ereksiyon kusuru yoksa pek önem arz etmiyor. Belki yoğun strese ve hafif depresyona bağlı olabilir. Üroloji uzmanına görünmekte fayda var, belki bazı hormon tetkikleri yapılabilir.
  Psikolojik destek alsam sorunuma çözüm olur mu?
  SORU: İyi günler doktor hanım, 40 yaşında bir erkeğim. Evli değilim ancak bir kız arkadaşım var. Şimdiye kadar çok sağlıklı bir erkek olmakla beraber, son girdiğim iki ilişkide sertleşme sorunu yaşadım. Bu beni açıkçası çok endişelendirdi. Daha önce böyle bir şey olmadığı için organik bir problem olmadığını düşünüyorum, psikolojik destek ile bu sorun çözülür mü? İlk olarak ne yapmalıyım?
  CEVAP: Değerli okurum, bu daha önce yaşanmamış olsa dahi yine de bir ürolojik muayene öneriyorum. Ürolojik muayenede organik bir durum tespit edilmezse bir psikoloğa başvurman yerinde olur.
  Oğlumu, kendini tamin ederken gördüm…
  SORU: İyi günler Figen hanım. 15 yaşında bir oğlum var. Bundan 3 gün önce kendini gördüm. Bu yaşta sakıncası olur mu? Onunla konuşmam gerekir mi?
  CEVAP: Değerli okurum, oğlunun kendini tatmin etmesi bu yaşta doğal kabul edilir. Bu, çocuğunun günlük yaşamını etkiyecek düzeyde fazla olursa bir Psikologun görmesinde fayda olur, onun dışında senin konuşmana gerek yok.
  Bazı zamanlarda nedense ereksiyon olamıyorum!
  SORU: Figen Hanım. Ben 29 yaşında evli bir erkeğim, eşimle ilişkiye gireceğimiz bazı zamanlarda nedense bir türlü konsantre olamıyorum ve ereksiyon sorunu yaşıyorum. Acaba son zamanlarda yaşadığım birkaç sıkıntı buna neden olmuş olabilir mi? İşyerinde bazı problemler yaşıyorum ve bu sorunumun geçici olmasını istiyorum.
  CEVAP: Değerli okurum, bu sorun pek çok kişide karşımıza çıkan bir sorun. İşte yaşanan sıkıntılar, işten ayrılma gibi durumlar cinsel performansına yansır. Azalmasına yol açabileceği gibi tamamen de ortadan kaldırabilir. Eğer bu durum ortadan kalkmıyor, artarak devam ediyorsa bir uzmana danışmanı ve önce herhangi bir fiziksel sorun olup olmadığını, ardından da gerekiyorsa psikolojik destek almanı öneririm. Karıncalanma ve krampın nedeni hamilelik mi?
  SORU: Sayın Figen hanım, gebeliğin 24. haftasındayım. Ayaklarımda ve kollarımda yaklaşık bir haftadır, karıncalanma ve kramp oluyor. Nedeni gebeliğe bağlı olabilir mi? Ya da ne olabilir? Teşekkür ederim.
  CEVAP: Değerli okurum, belirttiğin dönemlerde gebelerde karıncalanma ve kramp olabilir. Genellikle magnezyum, B kompleks vitamin ve kalsiyum verilerek bu sorun ortadan kalkar. Seni izleyen doğum doktoru bu konuda yardımcı olacaktır. Bir de kan basıncını düzenli olarak kontrol ettir mutlaka.
  Kan gruplarımız, bebek için risk teşkil eder mi?
  SORU: Doktor hanım, kan uyuşmazlığı acaba hangi durumlarda görülüyor? Biz ikinci bebek düşünüyoruz. Ben Rh negatifim eşim ise pozitif, ikimiz de 0 grubuyuz. Risk var mı?
  CEVAP: Değerli okurum, anne aydının Rh (-) baba adayının Rh(+) olduğu durumlarda Rh uygunsuzluğundan bahsedilebilir. Bu gebelik sırasında travma, girişim ya da düşük veya erken doğum tehditlerinde ortaya çıkabileceği gibi olguların çoğunda normal doğum esnasında sorun teşkil edebilir. Gebeliğini izleyen doğum doktoru 22 haftadan itibaren indirekt Combs testi ve ultrason ile seni izleyecektir.
  Evlendiğimden beri sertleşme yaşayamıyorum
  SORU: Sevgili Figen Hanım, 6 aylık evliyim. Evlenmeden önce bazı cinsel deneyimlerim oldu ancak evlendikten sonra bazı sorunlar oldu. Neredeyse evlendiğimden beri sertleşme olmuyor. Acaba heyecana bağlı bir durum mudur? Geçmesini beklememi tavsiye eder misiniz?
  CEVAP: Değerli okurum, yeni evli çiftlerde bu tip durumlarla çok karşılaşıyoruz. Büyük olasılıkla heyecan ya da başarısız olma korkusu nedeniyle sertleşmeyi sağlayamıyorsun. Geçmesini bekleme bence, bir an önce üstüne giderek problemi çöz. Üroloji uzmanı yardımcı olur.
  Tüplerin bağlanması libidoyu olumsuz etkiler mi?
  SORU: Erkekte tüplerin bağlanması ile ilgili bilgi almak istiyorum. Bu operasyonun libidoya olumsuz bir etkisi var mı? İsteyen herkese uygulanabiliyor mu?
  CEVAP: Değerli okurum, erkeklerde çocuk sahibi olmayı engellemek için kanallar bağlanabilir. Bunun libido üzerine bir etkisi yoktur. Bu konuda önemli olan nokta, kişi tekrar çocuk sahibi olmak ister ise bu kanalların tekrar açılması için mikrocerrahi bir operasyon gereklidir ve başarı şansı % 60-70’dir. İsteyen erişkin her kişi onay formu vererek bir operasyonu yaptırabilir.
  Bazen oluyor, bazen olmuyor, beni korkutuyor!
  SORU: Bazı günlerde uyarılmam çok uzun sürüyor ve çok çabuk bitiyor. Ama bazen de hiç bir sorunla karşılaşmıyorum, bu beni korkutuyor. Acaba bende bir sorun mu var? Yaşım 30.
  CEVAP: Değerli okurum, yaşın henüz genç, ancak yakınmaların devam ederse bir Üroloji uzmanına giderek bu yakınmaların altında yatan bir hastalığın olup olmadığı araştırılmalı.

  Okunma Sayısı ; 1.857

  Onu seks yapmaya nasıl ikna edebilirim? Benzer Yazılar

  Tatilde sevişmek Bir kaç yıl önce üç kız arkadaş tatil için Antalya’ya gitmiştik, 17–18 yaşlarındaydık. Bir gün sahilde top oynarken,
  Merakımı tatmin ettim Aslında ilk deneyimim hiç de düşündüğüm ya da hayalimde canlandırdığım kadar güzel değildi. Karşımdaki insanı
  Kadınların yatakta duymak istediği en seksi aşk sözleri Yatakta dut yemiş bülbüle dönenler, havuz problemi çözer gibi bir ses tonuyla konuşanlar,
  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları) Yatak odanızı canlandırmak istiyorsanız kamasutra seks pozisyonları aradığınız şey olabilir.
  Cinsel açlık nedir? Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu kadar biraz da kafa karıştırıcıdır.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Onu seks yapmaya nasıl ikna edebilirim? Etiketler