Müezzinoğlu”İstifa etmezsem şerefsizim”

GezeGen GezeGen     22-12-13     Haberler     Müezzinoğlu”İstifa etmezsem şerefsizim”     82 Defa Okundu

Müezzinoğlu"İstifa etmezsem şerefsizim"

Müezzinoğlu”İstifa etmezsem şerefsizim”

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’de dün akşam yemeğinde esnaf kooperatif başkanlarıyla biraraya geldi. Margi Otel’deki yemekte konuşan Bakan Müezzinoğlu, bakanlığıyla ilgili yolsuzluk iddialarına da değindi. “Kim hırsızlık yaptıysa hukuk devleti hesabını sorar” diyen Bakan Müezzinoğlu şöyle devam etti:

“Benimle ilgili de çok namuslu, vatanperver gazeteci çıkıyor, manşet atıyor, ‘Bakan’dan tıs yok’ diyor. Evet ‘tıs’ yok. Net söylüyorum, bir bardak çayı gayri meşru içtiysem getir istifa etmezsem şerefsizim. Ak Parti iktidarı yanlış yaptıysa hukuk orada, o yetmedi 30 Mart’ta sandık var. Kim hırsızlık yaptıysa, kim gayri yasal ne yaptıysa, hukuk devleti hesabını başbakanda olsa, bakan da olsa, bakan çocuğu da olsa sorar, sormalı, onu da AK Parti olarak bu ülkeye biz getirdik.” 4 bin tane 112 acil servis binasının yapılmasıyla ilgili müteahhitlerin dolandırıldığı ileri sürülmüştü. İddiaların ardından sağlık bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhammet Mısır istifa etmişti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.