Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Küçük Samet, artık kötü kadın Melike

  Küçük Samet, artık kötü kadın Melike

  Küçük Samet, artık kötü kadın Melike

  ATV’de yayınlanan ‘Kara Para Aşk’ dizisinin ‘Melike’si Elif İnci, Yeşilçam’ın efsane kötü adamlarından Bilal İnci’nin kızı. Henüz 5 yaşındayken Türk sinemasının başyapıtlarından ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ isimli filmde rol almıştı. Ünlü oyuncu; Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrollerini paylaştığı filmde ‘Samet’ isimli bir erkek çocuğunu canlandırmıştı. Şimdilerde ‘Kara Para Aşk’ filminde kötü bir kadını canlandırıyor.

  BEN KULİS ÇOCUĞUYUM

  Bilal İnci gibi Yeşilçam’ın en önemli oyuncularından birinin kızı olmak nasıl bir duygu?
  Çok güzel ama ben bu duyguyu pek yaşayamadım. Annemle babam ben 3 yaşındayken ayrıldıkları için babama hasret büyüdüm. Babam yaşarken ancak beş-altı kez görüştük.

  Babanızın eksikliğini hissettiniz mi?

  Onun yokluğu büyük bir eksiklikti. Babası herkes tarafından bilinen bir çocuktum ama ben babamı tanıyamıyordum. Babamın TV’de yayınlanan filmlerini izleyip öldüğünü görünce ağlıyordum. Babamın kim olduğunu sorduklarında artist demek hoşuma gitmediği için “Almanya’da işçi” diyordum. Annemle birlikte o günleri aşmak kolay olmadı.

  Anneniz de tiyatrocu değil mi?
  Evet, annem Perihan Doygun Adana’da tiyatro yapıyordu. Ben kulis çocuğuyum, tiyatroda büyüdüm,

  Çok görüşemeseniz de babanız sizin oyunculuk deneyiminize de şahit oldu, değil mi?
  Evet. ‘Deli Yürek’in son döneminde İstanbul’a gelmişti. Aynı sahnede oynayamadık ama aynı dizide oynadık. Bu hatıra konusunda çok hassasım. Ayrıca annem ve babam sayesinde ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’da oynadım. O filmde annem de komşu kadını oynuyordu. İkisiyle de ortak bir anım var.

  BÜTÜN HAYATIM ‘SEVGİ EMEKTİR’ ÜZERİNE KURULU

  ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ filminde nasıl rol aldınız?
  Film Osmaniye’de çekildi. Annem ve babam tanıdıkları vasıtasıyla benim oynamamı istediler. Filmin tek kötü tarafı; saçlarımın kestirilip erkek kıyafetleri giydirilmesiydi. Bu konuda çok zorlanmışım. ‘Samet’ rolüne beni annem hazırlamış.

  Şimdi o filmi izlediğinizde ne hissediyorsunuz?
  Çok büyük mutluluk. Benim için müthiş bir hatıra. Bana izin verip oynatmaları mükemmel bir şey. Kadir İnanır, Türkan Şoray ve Ahmet Mekin gibi isimlerle çalışma fırsatı buldum; çok şanslıyım. Hayatımda çok büyük bir yere sahiptir. O film sayesinde benim bütün hayatım ‘sevgi emektir’ üzerine kuruldu.

  Sizin o filmde erkek rolünde oynadığınız da çok geç ortaya çıktı değil mi?
  Evet. 15 sene sonra 1992’de oynadığım ikinci filmimle ödül aldığımda bu konu gündeme geldi, ‘Zıkkımın Kökü’nde oynayan kız ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’daki ‘Samet’miş’ dendi. Yoksa kız çocuğu olduğum belli olmuyor. Şimdi de çok isterim erkek rolü oynamak.

  Kaynak: Sabah

  Okunma Sayısı ; 1.521

  Küçük Samet, artık kötü kadın Melike Benzer Yazılar

  İYİ Parti’nin Seçim Şarkısı Aleyna Tilki’yi Solladı İYİ Parti’nin seçim şarkısı, Spotify’da Yıldız Tilbe’nin
  Usta Gazeteci Uğur Vardan Murat Cemcir’den İntikamını Aldı Hürriyet Gazetesi yazarlarından Uğur Vardan, Bennu Yıldırımlar’ın önüne
  Yetersiz Erkek Nüfusu Nedeniyle Zorluk Çeken 10 Ülke
  Demet Akalın Birce Akalay’a kızdı Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce
  Oktay Kaynarca:Uyuma Türkiye uyursan bu haritadan eser kalmayacak Ülkemizinde son dönemde yaşanan hain saldırılara dikkat çeken oyuncu Oktay Kaynarca,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Küçük Samet, artık kötü kadın Melike Etiketler