Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • ‘Köyceğiz’ İstanbul’da yarısı ön taleple satıldı

  ‘Köyceğiz’ İstanbul’da yarısı ön taleple satıldı

  ‘Köyceğiz’ İstanbul’da yarısı ön taleple satıldı

  Sinpaş Yapı, yeni projesi Köyceğiz ile köy hayatını İstanbul’a taşımayı amaçlıyor. Köy meydanına, köy çeşmesine ve köy kahvesine yer verilen projede konutların yüzde 50’si şimdiden satıldı

  Bu yıl 40. yılını kutlayan Sinpaş Yapı, Sancaktepe’deki 6. projesi için çalışmalara başladı. Satış değeri 180 milyon lirayı bulan projede köy hayatı İstanbul’a taşınacak. Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik, 291 konuta yer verilen projede dış cepheden sosyal alanlara kadar her alanda doğal bir hayat özlemi çekenlerin düşünüldüğünü söyledi. Çelik, inşasına başlanan Köyceğiz’de konutların yüzde 50’sini sattıklarını belireterek, projeyi Mayıs 2016’da tamamlayacaklarını ifade etti.
  Köyceğiz’de diğer projelerinde olduğu gibi yeşil alana ve su öğelerine geniş yer verdiklerini anlatan Çelik, “Projeyi 2500 metrekarelik biyolojik bir gölün etrafına yerleştirdik. Köy kahvesi, çeşmesi, meydanı, taş dokusu ve çınar ağaçları ile sıcak bir ortam yaratacağız” dedi. Çelik, şunları söyledi:
  “Sunduğu doğal yaşam olanakları, geniş bir biyolojik gölet etrafında geliştirilmiş doğal yaşam konsepti, meyve bahçeleri ve orta kahvesiyle, büyük ilgi gören Köyceğiz projesinde, dairelerin % 50’si ön talep döneminde şimdiden satıldı” diye belirtti.
  Sinpaş bünyesinde faaliyet gösteren Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, ise 5 ila 11 katlı bloklara yer verdikleri projede yaklaşık 1200 kişinin yaşayacağını ifade etti.

  Göl manzaralı
  Sancaktepe’de 26.000 metrekare arazi üzerine inşa edilen Sinpaş Köyceğiz, 5 ila 11 katlı bloklardan oluşuyor. Tüm blokların 2500 metrekarelik biyolojik göl ve peyzaj manzarasına hâkim olması ve arka cepheli konut bulunmaması, Köyceğiz evlerine ayrı bir değer katıyor. Yeşil alanı 8 bin 600 metrekare olarak projelendirilen Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.

  Lansmana özel % 10 indirim

  1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunan Köyceğiz’de, daire fiyatları 317 bin 400 ile 913 bin 900 TL arasında değişiyor. Lansmana özel yüzde 10 indirimin uygulandığı projede, Sinpaş Yapı’nın ilgi ile karşılanan Nefes Aldıran Ödeme Planı kampanyası Liva ve Altınoran projelerinde olduğu gibi Köyceğiz’de de geçerli. Kampanyada, yüzde 10 peşinat sonrası yüzde 10’luk bölüm 12 ay taksitle vade farksız ödeniyor. Geri kalan kısım için 14 ay sonra, gerekirse banka kredisi kullanarak, 120 aya varan vade gibi seçenekleri sunuluyor.

  Teslimler bu yıl başlıyor

  Ahmet Çelik, Ankara’da hayata geçirdikleri Altınoran projesinde bugüne kadar 2.600 konutu satışa sunduklarını ve bu konutların yüzde 83’ünü sattıklarını söyledi.
  1 milyon 850 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçen
  projenin Türkiye’deki en büyük konut projesi olduğunu söyleyen Çelik, “Çankaya Oran’daki projemizde
  2 milyon metrekare inşaat yapacağız. İlk etap teslimlerine bu yıl ağustosta başlıyoruz. Projedeki kayak pisti
  inşaatına bu yıl başlayacağız. Proje içinde ulaşımı
  sağlayacak teleferik hattı ise bu yaz tamamlanacak” dedi.
  Ankara’nın ‘Platinum’ etabı satışa çıktı

  Başkent’in batıya açılan kapısı West Gate’in büyük ilgi gören Platinum etabı satışa çıktı. Proje, 1+0 ve 1+1 konutlarda, 3.40 metre tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor.
  Ankara’da geçen yıl başlayan inşaat çalışmaları hızla yol alan West Gate projesini inşa eden Doğukan Yapı Genel Müdürü Yaşar Aksoy, Ankara’nın son yıllarda değişen kent kimliğine Doğukan tecrübesini ekleyerek West Gate ile çok önemli katkı sağladıklarını söyledi.

  Yüzde 30’u sahiplerini buldu
  Satışa çıktıkları ilk 20 gün projelerinin yüzde 30’unun satılmasının projenin kalitesini onayladığını ifade eden Aksoy, “Şu an bu projenin en önemli kapısı olan Platinum’un satışına başlıyoruz” dedi.
  Doğukan Yapı imzası inşa edilen West Gate projesinde 743 adet rezidans daire ve 90 adet mağazadan oluşan AVM bulunuyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar tüm daireler bulunuyor. Akıllı bina konseptine uygun inşa edilen West Gate Platinum etabında 1+0 ve 1+1 dairelere yer veriliyor. Proje Ağustos 2015 tarihinde teslim edilecek.
  Projede yüzme havuzu, yürüyüş yolları, sauna, fitness center, buhar odası, dinlenme alanları ve yürüyüş yolları yer alıyor.

  Konutlar yedi ayda % 40 prim kazandı

  Kılıçoğlu Group şirketlerinden biri olan Senatör Gayrimenkul tarafından Sarıyer’de inşa edilen Panaroma Life projesi, 7 ayda yüzde 40 prim yaptı. Buna göre, 2013 yılı Eylül ayında 4.500 TL metrekare fiyatı ile satışa çıkan proje 6.500 TL metrekare satış fiyatına ulaştı. 3. Köprü ve E7 bağlantısının etkisi ile projenin tamamlandığında yüzde 80 prim yapması bekleniyor.
  Şirket olarak yatırımcıya kazandıracak lokasyonları seçtiklerine dikkat çeken Kılıçoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç projenin toplamda 6 blokta yaklaşık 304 konut, 24 mağazayı içerdiğini söyledi. Kılıç, “Senatör Gayrimenkul, ilk projesinde 7 ay gibi kısa bir dönemde yüzde 60’nın satılması yatırımcılardan tam not aldığını gösteriyor” dedi.

  Evim Kadıköy’de faizi sıfırlayacak

  550 konutluk ilk etap satışlarının devam ettiği Evim Kadıköy projesinde kampanyalı satışlar devam ediyor. Anka Group tarafından Kadıköy fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen projeden konut almak isteyenler sıfır peşinat ya da sıfır faiz seçeneklerinden faydalanabiliyor.
  Toplam 2 bin 500 konut tan meydana gelen proje, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Projede, 3 etapta 4 blok yer alıyor.
  Fitness center, squash gibi sosyal donatılara yer verilen projede, teraslı daireler, butik Çarşı, özel sinema odası, kütüphane sıralanıyor. Evim Kadıköy’de teslimler 2016 Ocak’ta yapılacak.

  Okunma Sayısı ; 689

  ‘Köyceğiz’ İstanbul’da yarısı ön taleple satıldı Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  ‘Köyceğiz’ İstanbul’da yarısı ön taleple satıldı Etiketler