Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • KOMEDiYE YENi BiR SOLUK GELDi

  KOMEDiYE YENi BiR SOLUK GELDi

  KOMEDiYE YENi BiR SOLUK GELDi

  Hayatımıza girmeleri çok paldır küldür oldu, ama değdi. “İşler Güçler”, “Çalgı Çengi”, “Düğün Dernek” derken şimdi bir TV dizisiyle tekrar evlerimize konuklar

  Sıcaklık ve samimiyetleri kamera karşısında değil sadece. Heyecanlı ve hala amatör ruhu kaybetmemiş ikili Star TV’nin yeni komedisi “Kardeş Payı”ndaki Ahmet Kural’la Murat Cemcir… Hırslılar, ama yarışları sadece kendileriyle.
  Yeni bir diziyle ekranına. Sohbete “Kardeş Payı”yla başlayalım.
  Murat Cemcir: Mucit iki kardeşin hikayesi gibi görünse de aslında üç kardeşin temelde bir ailenin hikayesi. O aile üzerinden de bir mahallenin hikayesi. Biz dizi yapalım mı yapmayalım mı diye çok düşündük “İşler Güçler”den sonra fakat Selçuk Aydemir o kadar güzel bir hikaye yazmış ki şahsen ben bu projenin içinde olmasaydım hasetimden çatlardım. Müthiş bir hikaye yazdığı için biz de oynama iç güdüsüyle yandık. Yanıyoruzzz, yanıyoruzzz yani. Şaka bir yana komedi dizilerine yeni bir soluk getirecek o yüzden heyecanlıyız tabi.
  Ahmet Kural: Aile dizisi. “İşler Güçler”den farklı. Özellikle abi- kardeş ilişkisinin mizahi tarafını çıkardık. Arkadaş süper abi oldu mesela. Biz kardeşlerin arasındaki evde olan klasik muhabbeti bu dizide göreceksiniz. Kendimizden çok şeyler bulabileceğiz. Çok sıcak bir bilim-kurgu ve aile dizisi. Ben böyle tanımlıyorum.
  Çok başarılı oldunuz yaptığınız işlerde. Neler değişti hayatınızda?
  M. C. : Başarılı olmak büyük bir sorumluluk getirdi ve motivasyon kaynağımız oldu. Amacımız her işte bir basamak yukarı çıkmak. Bizi seven kitleyi kaybetmemek. Ancak şimdi “Düğün Dernek”te bunu da çözmüş olduk. Şimdi o tadı TV’ye taşıyoruz.

  Ahmet Kural:
  Mutlu ve şaşkınız
  Nasıl başaracaksınız bunu?
  M. C. : Biz bunun formülünü “Kardeş Payı”yla bulduk. Yapımcımız Mehmet Yiğit Alp, çok sağ olsun bize inandı ve tabi kanalımızda. 60 dakika ve 22 bölümden oluşacak dizi. Ocak-Haziran arasında yayınlanacak.
  Dünyada da böyle değil mi?
  A. K. : Dünyanın her tarafında böyle.Bak biz 40 bölüm “İşler Güçler” yaptık seyirci de çok sevdi bizi. Ama her hafta 70 dakika ve her hafta çok komik ve çok kaliteli bir iş yapmak evet mümkün ama çok zor ve o 40 haftanın sonunda bitmiş oluyorsun. 60 dakikadan fazla kahkaha atamazsınız psikolojik olarak mümkün değil. Sıkılırsın zaten gülmekten. Oysa komedyenliğin tek motivasyonu güldürebilmek.
  Gelelim gişe rekoruna koşan “Düğün Dernek”e…
  A. K. : Biz hem çok mutluyuz hem de çok şaşkın. Acayip bir duygu bu. Büyük bir sorumlulukmuş. Açıkcası bu kadarını beklemiyorduk.
  Neden sevdi sizi bu kadar insanlar?
  A. K. : Filmde özel ve steril bir hayat kurmadık,kurmayacağız da. Bu samimiyeti hep bulacaksınız bizde.
  M. C. : Bizi hep “AB işi yapıyorsunuz, belli bir seviyenin üstüne hitap ediyorsunuz” diye eleştirdiler. Allah seni inandırsın yolda beni durduran teyzeleri anlatsam asabın bozulur. Ahmet’e diyorum ki; “Oğlum bak teyzeler de bizi tanıyor, seviyor.” O da “Aaa evet amcalar da beni izliyor” diyor. İşte biz bunun böyle olduğuna eminiz de seyirciler, yapımcılar ve TV patronları bilmiyor. Ancak şimdi “Düğün Dernek”te bunu da çözmüş olduk. Şimdi o tadı TV’ye taşıyoruz. Herkesin sevebileceği bir dizi olsun istedik.

  ‘Çok hırslı adamlar değiliz’
  Yeni bir sinema filmi olacak mı peki? Mesela Düğün Dernek 2?
  A. K. : Var var. Elimizde değişik senaryolar var. Düğün Dernek 2 daha sonra olacak ama.
  M. C. : Sürekli üreten bir ekip var. Özellikle Selçuk Aydemir. Bir insan sürekli üretir mi? Hiç durmadan yazıyor. O yazıp bitirdikten sonra biz görüyoruz. Sadece “Acaba ben bu sahneye nasıl daha çok yakışırım?” konusunda fikir veriyoruz.
  21 Mart’ta filmin uzun versiyonu olacak. Bu kadar gişe yapar mı acaba?
  A. K. : Ya biz çok hırslı adamlar değiliz. Hiç bir işe çok hırsla başlamadık. Zaten tarzımız bu değil. Amacımız kendi başarımızı katlamak.
  Yeni dönemin Zeki-Metin’i olarak değerlendiriliyorsunuz ilerde tek tek çalışma fikri var mı?
  A. K. : Bu kadar büyük iki ustaya benzetilmek onur verici. Tabi ki onlar gibi olamayız. İlerde tabi ki tek tek işler yapacağız ama hiç istemiyorum ondan ayrılmak. Böyle de bir durum var.

  Okunma Sayısı ; 668

  KOMEDiYE YENi BiR SOLUK GELDi Benzer Yazılar

  Yetersiz Erkek Nüfusu Nedeniyle Zorluk Çeken 10 Ülke
  Demet Akalın Birce Akalay’a kızdı Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce
  Oktay Kaynarca:Uyuma Türkiye uyursan bu haritadan eser kalmayacak Ülkemizinde son dönemde yaşanan hain saldırılara dikkat çeken oyuncu Oktay Kaynarca,
  Murat Boz: Ticaretten anlamam! Reklam yüzü olduğu Mahall Bomonti İzmir’in basın toplantısı için kameralar önüne geçen Murat Boz’dan
  Sıla hayranı hakkında suç duyurusunda bulundu Şarkıcı Sıla yürüyüş yaparken kolundan tutup konuşmaya çalışan hayranı hakkında suç

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  KOMEDiYE YENi BiR SOLUK GELDi Etiketler