Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Kamp savaşı

  Kamp savaşı

  Kamp savaşı

  OCAK-mart arası 1500 futbol kulübüne ev sahipliği yapan Antalya, tanıtıma yüklendi. Yılda 60 milyon dolar gelir elde eden kentin en büyük rakibi İspanya, Katar ve BAE.

  SON yıllarda Avrupalı futbol kulüplerinin devre arası kampı için tercih ettiği Antalya, bu sezon daha fazla kulüp çekmek için düğmeye bastı. Bölgedeki oteller özellikle Almanya, Hollanda ve Rusya’daki kulüpleri çekebilmek için tanıtım çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. Yılda 60 milyon dolar gelir elde eden Antalya’nın bu alandaki en büyük rakibi ise İspanya, Katar ve Dubai. 500’e yakın futbol sahasının bulunduğu Antalya, kulüplerden yılda 60 milyon dolar kazanıyor.

  EN YENİ TESİSLER

  Dünyada futbol turizminin hızla büyüdüğünü belirten Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, “Antalya’daki kamp turizmi pastasının önemli bir bölümünü Belek gerçekleştiriyor. Son yıllarda yapılan yeni tesislerle kalite bakımından rakip ülkeleri geçtiğimizi düşünüyorum” dedi.
  Yabancı ülkelerde para kazanıyorlar
  ANTALYA’nın rakip ülkelere göre daha çok kulüp çektiğini belirten Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ, şu değerlendirmeyi yaptı: “Real Madrid, Barcelona, Milan, Manchester United gibi kulüpleri Arap ülkeleri çekiyor. Çünkü bu ülkelerde çok daha fazla turnuva düzenleniyor. Bu turnuvalar sonunda kulüpler para kazanıyor. Arap yatırımcıların da payı bulunan Avrupalı kulüpler devre arası kampı için daha çok Dubai ve Katar gibi ülkeleri tercih ediyor. İspanya ise son yıllarda futbol kulüplerini daha çok çekmek için fiyatları aşağıya çekti. Antalya’ya yılda ortalama 1500 kulüp geliyor.”

  Antalya kamp merkezi oldu
  ANTALYA’da 500 futbol sahası bulunduğunu belirten Kaya Palazzo Golf Resort yetkilileri, “Son 10 yılda Antalya’da yapılan yeni futbol sahaları kamp için bölgeyi merkez haline getirdi. Her yıl Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri kampa geliyor. Rakip ülkelerin önüne geçmek için tanıtım faaliyetlerini arttırdık” dedi.

  RAKAMLARLA KAMP TURİZMİ
  60 milyon $
  Antalya’nın kamp turizminden elde ettiği gelir.

  1500
  Her yıl Antalya’ya gelen futbol kulübü sayısı.

  25 farklı ülkeden futbol kulübü kamp turizmi için Antalya’yı tercih ediyor.

  500
  Antalya’daki futbol sahası sayısı.

  40 bin $
  Antalya’ya gelen bir futbol kulübünün ortalama harcaması.

  Okunma Sayısı ; 723

  Kamp savaşı Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kamp savaşı Etiketler