Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • İşin Öz’ü

  İşin Öz'ü

  İşin Öz’ü

  Zekeriya Öz, Ali Ağaoğlu’nun parasıyla Dubai’de beleş tatil yaptı. Skandal ortaya çıkınca yalana sarıldı. Gözlerin çevrildiği ünlü işadamı ise sessizliğini bozdu: Savcı, benimle tanışmak için ofisime geldi. Çay içip tavla oynadık. Tatiliyle ilgili ödediğim faturalar ise ortada

  TAKVİM, 17 Aralık operasyonuna imza atan Bakırköy Başsavcıvekili Zekeriya Öz’ün Dubai tatilini ortaya çıkarttı. Dubai’deki lüks otelde bedava tatil yapan Öz, skandalın patlak vermesi üzerine yaklaşık 78 bin liralık faturayı kendi cebinden ödediğini söyledi. Bu açıklamayı, 17 Aralık kapsamında 3 gün gözaltında tutulan işadamı Ali Ağaoğlu yalanladı. İşadamı, savcının konaklama, yemek ve safari giderlerini kendisinin ödediğini açıkladı. Harcamalara dair faturalar ise işadamını doğruladı. Günler sonra sessizliğini bozan Ağaoğlu, Savcı Öz ile nasıl tanıştıklarını ve gözaltında kaldığı 3 günü TAKVİM’e anlattı:

  BENİ KURBAN SEÇTİLER:
  Türkiye’nin en güçlü olduğu bankacılık ve inşaat sektörüne darbe vurmak için bu iki alanı seçtiler. İnşaat sektöründe beni kurban seçtiler. Çünkü ekonomiye katkılarımız ortada.

  SAVCI ŞİRKETİ ARAMIŞ: Kamuoyunda çok tartışılan Dubai tatili ve Savcı Zekeriya Öz ile tanışıklığım gizli bir şey değil. Kendisi Ataşehir’deki şirket merkezimizi aramış. Sekreterimden benimle tanışmak için randevu talep etmiş. ‘Tamam, randevu verin’ dedim. Ardından geldi kendileri. Çay içip, tavla oynadık, gitti. Daha sonra birkaç kez görüştük. Hepsi bundan ibaret.

  BELGELİ TATİL: Dubai taliliyle ilgili faturalar ortada. Tur şirketinin Türkiye’de bulunan ofisinden rezervasyonlar yapıldı. Dubai ofisinde bulunan ve Öz’ün önceden tanıdığı arkadaşımız bilgimiz dahilinde ödemeleri yaptı.

  TÜM MALIMI VERİRİM:
  ‘Bakırköy 46’ projesinin imar planının çıkartılması karşılığında TÜRGEV Vakfı’na Ataşehir’de 20 dönümlük arsa verildiğini iddia ettiler. Ben kimseye tapu vermedim. Verdiğimi ispatlasınlar tüm mal varlığımı, evimin, arabalarımın anahtarlarını bırakıp inşaatlarda amele olarak çalışmaya hazırım. Kamuoyunda “verdi” dedikleri bahse konu bölgede 20 dönümlük bir arsam yok. Farklı büyüklüklerde çok sayıda arsam var. İddiaları gündeme getiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendi partisinden olan Ataşehir Belediyesi’ne sorup, bunu çok rahat öğrenebilir.

  KENDİ YAPTIRDIĞIM KARAKOLLARDA KALDIM:
  O nezarethanede 3 gün kalacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Kendi yaptırdığımız karakollarda, temin ettiğimiz araçlarla haksız bir şekilde böyle bir muameleye maruz bırakılmamızı anlayabilmiş değilim. Benim tek suçum işimi takip etmek. Yüz kızartacak hiçbir işin içinde olmam, olmadım.

  UYKUYU 6’DAN 4 SAATE ÇEKTİM:
  Ülkemizin büyüyen ekonomisi, özellikle dış güçleri rahatsız etti. İnadına daha çok çalışacağım. Daha önce 6 saat uyuyordum. Şimdi bunu 4’e çektim. Beni asılsız iddialarla yıldıramazlar. Amaç bizim üzerimizden büyüyen Türkiye’ye darbe vurmak. Ama başaramayacaklar.

  MEDYATİKLİĞİN CEZASINI ÇEKİYORUM
  Türkiye’nin yakından tanıdığı Ali Ağaoğlu, “Neden hedef seçilmiş olabileceğini” şu sözlerle açıkladı: “Ali Ağaoğlu’nu ülkemizde hemen hemen herkes tanıyor. Medyatik olmamın cezasını çekiyorum. Sektörün önünün kesilmesi için beni kurban seçtiler. Maalesef Türkiye bir akıl tutulması yaşıyor.”

  3 GÜNDE ZARAR ETTİM
  Ali Ağaoğlu, gözaltına alındığı 3 günlük sürede 157 milyon dolar kaybettiğini söyledi. Medyatik işadamı, “Yeniköy’de bulunan araziye otel yapılmasıyla ilgili Araplar ile anlaşma aşamasına gelmiştik. Olay patlayınca adamlar apar topar gitti. Sabahın köründe gözaltına alınıyorum. Çağırsalar, koşa koşa giderdim” dedi.

  ADALET YERİNİ BULACAK
  Yaşanan tartışmaların Türkiye’ye zarar verdiğini söyleyen Ağaoğlu, “Verilmeyecek hesabımız yok” dedi ve ekledi: “CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun dile getirdiği proje, kentsel dönüşüm yasası çerçevesinde yapılmış bir plan. Herkesin rahatça ulaşabileceği tapu kayıtları ortada. Gündem olmak için spekülasyon yapılmasını anlamış değilim. Adalet yerini bulacaktır.”

  Okunma Sayısı ; 541

  İşin Öz’ü Benzer Yazılar

  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı
  Erdoğan: Bağımsız Filistin’in vücut bulması gerek! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı İdris Debi ile Çad’da ortak basın
  Üç il için Bakanlar Kurulu kararları Resmi Gazete’de yayımlandı Ankara, Kayseri ve Konya’da bazı alanların kentsel dönüşüm ve

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  İşin Öz’ü Etiketler