Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Gül: Yarın güzel şeyler olacak

  Gül: Yarın güzel şeyler olacak

  Gül: Yarın güzel şeyler olacak

  Cumhurbaşkanı Gül’den HSYK düzenlemesi açıklaması… Gül, “Devam ediyor, iyi diyelim. Yarın da inşallah güzel şeyler olacak” dedi.

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun yapısının anayasa değişikliği ile yeniden düzenlenmesi konusunda umudu olup olmadığı yönündeki soruya, “Yarın inşallah daha güzel şeyler olacak” yanıtını verdi. Gül’ün, bu sözleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Çankaya Köşkü’nde yaptığı görüşmenin ardından yapması farklı anlamlara neden oldu.

  Örnek bina
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, akşam saatlerinde Türkiye Müteahhitler Birliğinin yeni genel merkez binasının açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Gül’ün, bu genel merkez binasının açılışına katılmasının özel bir anlamı vardı. TMB Genel Merkez Binası; LEED Platin sertifikasına aday bir bina olarak ilgili tüm disiplinler koordine edilerek Türk inşaat sektörünün ulaştığı düzeyi simgeleyen aynı zamanda da yerel malzemelerin kullanımını teşvik eden bir entegre tasarım örneği olarak planlandı. Basit deyimle Trük tipi modern ve akıllı bir bina olarak örnek olması amacıyla inşa edildi. Gül de, bu projeyi Cumhurbaşkanı seviyesinde teşvik ettiğini göstermek için açılış resepsiyonuna katıldı.

  İstikrar uyarısı
  Gül, yaptığı kısa konuşmada, siyasi istikrarın ekonomik gelişmeler çerçevesindeki önemine işaret etti. Gül, “Hele dünyadaki ekonomik kırılganlıklar devam ederken dışarıdan gelen olumsuz dalgalara içeriden yeni dalgalar eklememek gerek” uyarısında bulundu.

  HSYK soruldu
  Gül, konuşmasından kürsüden indi. Gül, basın yayın organlarının Ankara temsilcilerinin yanına geldiğinde, “Her şey daha iyi olacak” dedi. Gül, HSYK’nın yapısıyla ilgili “Anayasa önerinizden bir sonuç almayı ümit ediyor musunuz” sorusu üzerine, “Dün konuştuk zaten. Devam ediyor bakalım inşallah güzel şeyler olur. Yarın inşallah daha güzel şeyler olacak” dedi.

  Sever açıklama yaptı
  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Ahmet Sever, Gül’ün sözleriyle ilgili farklı yorumlar üzerine Anadolu Ajansı’na açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Gül’ün HSYK ile ilgili sorunun çözümü için bir süredir yoğun çaba harcadığını anımsatan Sever, Gül’ün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bugün yaptığı görüşmeyle de bu yöndeki çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Sever, “Sayın Cumhurbaşkanımız bugün Müteahhitler Birliğinden ayrılırkenki sözleriyle sorunun çözümüyle ilgili yürütülen çalışmaların başarıyla sonuçlandırılmasına dair ümidini ve beklentisini dile getirdi. Bunun ötesinde farklı bir anlam yüklememek gerekir” diye konuştu.

  Okunma Sayısı ; 559

  Gül: Yarın güzel şeyler olacak Benzer Yazılar

  Fetö Elebaşı Gülen, Hangi Şartta Türkiye’ye Geleceğini Açıkladı Darbeci Sisi yanlısı Mısır gazetesine konuşan FETÖ lideri terörist
  Çorum’da Temizlik İşçilerinin Bulduğu “Yardım Edin” Notu, Polisi Alarma Geçirdi Çorum’da temizlik işçilerinin caddede
  Eylül’e Tecavüz Edip Boğan Şüpheliyi Kendi Sözleri Ele Vermiş Yalova‘nın Çınarcık ilçesine bağlı Koru beldesinde dün cesedi
  Yangına Aldırmayan İşçiler, İtfaiye Işığında Sahur Yaptı Bursa’da iftar saati yanan 2 katlı ahşap depo, sahurda tekrar alev aldı. Çevre
  Şırnak’ta Düşen Helikopterde Şehit Olan Askerlerin Kimlikleri Belli Oldu Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden kalktıktan

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Gül: Yarın güzel şeyler olacak Etiketler