Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Gelin ve Damada Hırsız Şoku

  Gelin ve Damada Hırsız Şoku

  Gelin ve Damada Hırsız Şoku

  Adana’da düğün öncesi parkta fotoğraf çektiren gelin ve damadın otomobilinin camını kıran hırsızlar, sağdıcın çantasını çaldı.

  Olay, merkez Çukurova ilçesi 100. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Ünal Kara (30) ile Nurcan Kara (28), dün akşam Adana’da düğün yapmak için hazırlık yaptı. Çift düğün öncesi kuaföre ardından da gelin arabasıyla Doğal Park’a gelip fotoğraf çektirmek istedi.

  FOTOĞRAF ÇEKİMİ YARIDA KALDI

  Gelin arabasını parkın önündeki caddeye park ederek Doğal Park’a geçen çift, burada fotoğraf çektirmeye başladı. Bu arada gelin, yakınlarından otomobilden takılarını getirmesini, onlarla fotoğraf çektireceğini söyledi. Ancak otomobilin yanına gelindiğinde camının kırık olduğu görüldü. Durum, damat ve geline haber verilince yeni başlanan fotoğraf çekimi de yarıda kaldı. Gelin arabasının yanına gelen çift, kırık camı görünce şok olurken, damat da bagajda bulunan altınların çalınmadığını öğrenince derin bir nefes aldı.

  SAĞDICIN ÇANTASI ÇALINDI

  Hırsızların camı kırarak arka koltukta bulunan sağdıcın çantasını çalıp kaçtığı anlaşıldı. Bir süre sonra olay yerine gelen polis, gelin arabasını polis merkezinin önüne çekti. Gelin de camı kırık olan otomobile binerek polis merkezine gitmek zorunda kaldı. Damat Ünal Kara akşam düğün olacağı için parkta dış mekanda fotoğraf çektirmek için Doğal Park’a geldiklerini belirterek, “Fotoğraf çekimine başladıktan kısa bir süre sonra aracın soyulduğu haberi geldi. Biz de hemen Apar Topar aracın yanına geldik.

  Neyse ki bagajın arkasında bulunan akşam takılacak 30 bin lira tutarındaki altınlar çalınmamış. Bir sağdıcın çantası vardı onu çalmışlar.

  “BUNLARA ARTIK ÖNLEM ALINMALI”

  Burada sürekli gelin aracı soyuluyor bence buna bir önlem almaları gerekiyor. Bu böyle olmaz hadi canımıza bir şey olsaydı” dedi. Gelin Nurcan Kara ise fotoğraf çektirmeye geldiklerini ancak soyuldukları için fotoğraf çektirmeden geri gitmek zorunda kaldıklarını belirterek, “Gelin arabasından hırsızlık olduğunu duyunca suratımız düştü. Üzüldüğümüz için bir daha gülemedik.

  “EN MUTLU GÜNÜMÜZ ZEHİR OLDU”

  Bu nedenle fotoğraf çekimine ara verdik. En mutlu günümüzü hırsızlar zehir etti” diye konuştu. 4 Kasım 2013 tarihinde de Merkez Park’a gelen gelin ve damadın otomobilinin camı kırılarak 20 bin liralık altınları çalınmıştı.

  Okunma Sayısı ; 563

  Gelin ve Damada Hırsız Şoku Benzer Yazılar

  Kato Dağı’na Bayrak Asan TIR Şoförüne Pülümür’de Teröristler Ateş Açtı Bir ay önce Kato Dağı’nın zirvesine helikopter
  Şırnak’ta Çıkan Çatışmada 26 PKK’lı Terörist Öldürüldü Şırnak’ın Kınalıtepe mevkisinde arama tarama faaliyeti yürüten
  Üniversite Kavşağında Fuhuş Görünümlü Gasp Tezgahı Adana‘da Cono aşiretine mensup kadınlar, gündüz vakti Çukurova Üniversitesi girişinde
  PYD’ye Verilen Silahlar Ülkemizde Ele Geçiriliyor İçişleri Bakanı Soylu, ABD tarafından PYD’ye verilen bazı silahların güvenlik güçlerince
  Lice deki çatışmada 3 askerimiz şehit edildi Diyarbakır’ın Lice ilçesinde yürütülen operasyonda PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Gelin ve Damada Hırsız Şoku Etiketler