Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Yaza Merhaba

  GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Yaza Merhaba

  GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Yaza Merhaba

  Her mevsim başka güzel. Fakat ilkbaharın sakin, sessiz, yer yer utangaç ışığı içimize doğduğunda, biliriz ki bu mevsim mutluluğa, huzura GeBe!

  Her mevsim başka güzel. Fakat ilkbaharın sakin, sessiz, yer yer utangaç ışığı içimize doğduğunda, biliriz ki bu mevsim mutluluğa, huzura GeBe! Yeşil örtüsüne bürünen toprağa, meltemiyle saçımızı okşayan havaya, pembe beyaz elbiselerini giyen bahar dallarına bakıp, cıvıl cıvıl kuşların senfonisine eşlik ederek, gönül dolusu “Hoşgeldin”ler fısıldıyoruz. Doğa tüm cömertliğiyle cevaplıyor bizi: “Merhaba!”

  Aşkın en güzelini içinde büyüten anne adayları için, aslında ilkbahardan daha güzel bir mevsim olamaz. Baharın eteklerinde çiçekler açarken, renklere boyanırken dört bir tarafımız, doğadan ilham alan GeBe 2014 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu siz anne adaylarıyla buluşmayı bekliyor.

  Toucan Paradise, Summer Coctail, Pure Energy ve Ultra-Marine olarak dört ana temadan oluşan koleksiyonda, sezon trendleri farklı tasarımlarla bütünleşiyor.

  “Toucan Paradise” temasında, çam yeşilleri, çiçek desenleri, turuncu ve elektrik Mavi pantolonlar, rengarenk bluzlar ile kendinizi büyük bir ormandaki neşeli papağanlara eşlik ederken bulacaksınız.

  Gökkuşağı renklerinden ilham alarak tasarlanan “Summer Coctail” temasında, cam göbeği ve şeker pembe üstler, elma yeşili ve limonota sarılarıyla kombinlenerek, adeta serin bir meyve kokteylini andırıyor.

  “Pure Energy” temasında taş, safari, ekru ve Gümüş gibi natural tonlar açelya pembe ve portakal turuncu renkleriyle kombinlenerek, dingin ofis grubuna enerji katıyor.

  Kırmızı, lacivert ve beyazın uyumundan oluşan klasik denizci teması, bu sezon yeni bir görünüme bürünüp, seramik yeşilleri ve elektrik mavileri eklenerek “Ulra-Marine” temasını oluşturuyor.

  2014 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonu ile GeBe Hamile Giyim, anne adaylarını enerjik, renkli ve neşeli bir yolculuğa çıkartıyor.

  Bu yolculukta, doğan her yeni günü GeBe koleksiyonu ile karşılamaya hazır olun…

  Okunma Sayısı ; 632

  GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Yaza Merhaba Benzer Yazılar

  Gebelik Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler Hamile olduğunuzu öğrenmenizle birlikte, aklınıza takılan ilk sorular genellikle “Şu anda
  Hamilelik Öncesi Belirtiler Hamile kaldığınızı düşünüyorsanız hamilelik öncesi belirtileri yazısında hamileliğin ilk belirtileri ne zaman
  Hamilelikte beslenme rehberi Hamileler ne yemelidir? Bebeğin sağlıklı gelişimi için hamilelikte ne yenmelidir? İşte gebelikte beslenme rehberi Gebelikte
  Plastiklerin üzerindeki numaralara dikkat Plastik ürünlerde bulunan Bisfenol ve Fitalat gibi zararlı maddeler, anne karnındaki bebeğin gelişimini
  Dış gebelik nedir, dış gebelik riskleri nelerdir? Dış gebelik nedir? Dış gebelik riskleri nelerdir? Dış gebelik nasıl tedavi edilir? Prof.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Yaza Merhaba Etiketler