Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Fidan Köşk’e çıkıyor

  Fidan Köşk'e çıkıyor

  Fidan Köşk’e çıkıyor

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün devlet günü çerçevesinde Çankaya Köşkü’nde önemli görüşmelerde bulunacak. Gül’ün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşmede paralel devlet iddiaları çerçevesindeki gelişmelerin, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile yapacağı görüşmede ise ağırlıklı olarak Paris’teki üç PKK’lı kadınının cinayetiyle ilgili bugüne kadar elde edilen bilgiler üzerinde durulması bekleniyor.

  Cumhurbaşkanı Gül, bugün, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nu resmi törenle karşılayacak. Gül, Kıbrıs politikası çerçevesinde Eroğlu ile yapacağı görüşmelerin ardından devlet günü programına geçecek. Gül, saat 14.00’de MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı kabul edecek. MİT, Paris’teki üç PKK’lı kadın cinayetiyle ilgili ortaya çıkan ses kayıtları konusunda şu açıklamayı yapmıştı:
  “Son günlerde basın yayın organları ve sosyal medyada yer alan bazı ses kayıtları ve belgeler aracılığı ile Teşkilatımızın Paris’te öldürülen PKK’lılar konusu ile ilişkilendirilmeye çalışıldığı görülmektedir. Söz konusu yayınların, Çözüm Süreci’nde aktif rol üstlenen Teşkilatımızı yıpratmaya ve bu süreçte görev alan personeli deşifre ederek görevlerini yapamaz hâle getirmeye yönelik bir operasyon olduğu değerlendirilmektedir. Sakine CANSIZ, Leyla ŞAYLEMEZ ve Fidan DOĞAN cinayetleriyle Teşkilatımızın kesinlikle bir ilgisi bulunmamaktadır. Bununla birlikte söz konusu iddialar ile ilgili iç bünyemizde gerekli idari soruşturma başlatılmıştır.
  Teşkilatımız 2937 sayılı yasa ile kendisine verilen görevi kanunlar çerçevesinde yerine getirmekte olup, bundan sonra da görevini bu çerçevede sürdürmeye kararlılıkla devam edecektir.”
  Bu açıklamaya karşın BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, bu konuda derin şüphelerinin olduğunu belirtmişti. Bugünkü görüşmede Fidan’ın Gül’e, bu konuda kapsamlı istihbarat sunumunda bulunması bekleniyor. Gül, saat 16.00’da ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı kabul edecek. Bu görüşmenin ana gündem maddesini paralel devlet iddiaları çerçevesinde yaşanan gelişmeler ile HSYK düzenlemesinin oluşturması bekleniyor. Akşam saatlerinde Türkiye Müteahhitler Birliği Yeni Genel Binası’nın Açılış Töreni ve Resepsiyona katılacak olan Gül, daha sonra İstanbul’a hareket edecek.

  Okunma Sayısı ; 546

  Fidan Köşk’e çıkıyor Benzer Yazılar

  Habur’da gece tatbikatı! Zırhlı araçlar hızlı manevra ile geçiş yaptı Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Irak sınırındaki Şırnak’ın
  Adil Öksüz’ün serbest bırakılmasına ilişkin davada itiraf geldi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) sözde “Hava Kuvvetleri
  İstanbul Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı’ndan Kalaşnikof’lu Paylaşım İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Deniz
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Torunu Canan Aybüke İçin Alışveriş Yaptı Cumhurbaşkanı, altıncı ve en küçük torunu Canan Aybüke için kıyafet
  TSK, Asker Üniformalarındaki Göktürkçe “Türk” Yazısını ve Bozkurt Armalarını Yasakladı Türk Silahlı Kuvvetleri, HDP’nin

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Fidan Köşk’e çıkıyor Etiketler