Fatih Terim, Cumhurbaşkanı Gül’le birlikte İtalya’ya gitti

GezeGen GezeGen     29-01-14     Spor     Fatih Terim, Cumhurbaşkanı Gül’le birlikte İtalya’ya gitti     64 Defa Okundu

Fatih Terim, Cumhurbaşkanı Gül'le birlikte İtalya'ya gitti

Fatih Terim, Cumhurbaşkanı Gül’le birlikte İtalya’ya gitti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül resmi temaslarda bulunmak üzere İtalya’nın başkenti Roma’ya gitti. Gül’e ziyaretinde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de eşlik ediyor

CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül resmi temaslarda bulunmak üzere Roma’ya geldi.

Resmi ziyaret için İtalya’ya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü taşıyan uçak saat 18.30’da Roma Ciampino Askeri havaalanına indi. Cumhurbaşkanı Gül’e eşi Hayrunnisa Gül, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yanı sıra pek çok iş adamı ve gazeteci eşlik ediyor. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü İtalya Eğitim, Yüksek Öğrenim ve Araştırma Bakanı Maria Chiara Carrozza, Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürü Büyükelçi Stefano Ronca, Roma Büyükelçisi Hakkı Akil ve eşi İnci Akil, Vatikan Büyükelçisi Kenan Gürsoy ve eşi Belkıs Gürsoy, İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante ve eşi Barbara Marengo ile Roma Büyükelçiliği mensupları karşıladı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yarın İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı Quirinale’de resmi karşılama törenle kabul edilecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.