Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Evlilik seksi öldürüyor

  Evlilik seksi öldürüyor

  Evlilik seksi öldürüyor

  Cinsel problemler yaşayan erkekler efsanelere inanmasın” diyen Prof. Dr. Halim Hattat, şunları söylüyor.

  “Uzun ilişkilerde, çiftlerin birbirini arzulamasında azalma görülebilir ama bu durum her çift için geçerli değildir. Uzun süreli ilişkilerde, cinsel beraberlik sıklığının azalması normaldir. Ancak; doyurucu, kaliteli ve sevgi dolu bir beraberlikte cinsel ilişki sıklığı azalsa da cinsel ilişkiden alınan tatmin değişiklik göstermeyecektir.
  Ereksiyonu sağlayan ilaçlar isteği artırır
  Sertleşmeyi sağlayan madde nitrik oksittir. Bu madde ancak cinsel istek olduğunda salgılanabilir ve sertleşmeyi sağlayan diğer maddelerin oluşumunu destekler. Sertleşme sorununun tedavisinde kullanılan ilaçlar, bu maddelerin etki sürelerini uzatır. Ancak bu ilaçların cinsel istek üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu ilaçlar sadece cinsel istek varsa işe yarar. Ayrıca, sertleşme sorunu yaşayan her erkek de performans ilaçları ile başarılı sonuç alamayabilir.
  Prostat ameliyatı performansı düşür
  Prostat hastalıkları, cinselliği olumsuz yönde etkiler. İdrar sorunu yaşayan erkek, bunun ilişki sırasında olmasından çekinerek cinsellikten soğuyabilir ve cinsel istek problemleriyle karşılaşabilir. Başarılı olamayacağı endişesi ile performans anksiyetesi geliştiren erkek, sertleşme sorunları yaşayabilir. Erken boşalma sorunu da prostat hastalıklarında sıklıkla görülür. Bu nedenle prostat hastalıklarının tedavisinde, cinsel fonksiyon sorunlarına yol açmayan tedavilerin tercih edilmesi çok önemlidir.
  Psikolojinin etkisi büyük
  Tüm cinsel problemleri organik, psikolojik ve sosyal boyutlarıyla ele almak gerekir. Cinsel sorunlar bazen sadece psikolojik nedenlerle ortaya çıksa da sadece ve her zaman psikolojik değildir. Organik faktörler, hayat tarzı alışkanlıkları, hastalıklar, ilaçlar ve beslenme şekli cinsel sağlığı etkiler. Probleminizin psikojik olduğunu düşünerek doktora gitmemezlik etmeyin. Cinsel sorununuzun ardında hiç farkında olmadığınız organik bir problem de yatıyor olabilir.
  Sevişme her zaman spontan gelişmeli
  Cinselliği sürekli olarak zaman, mekan ve koşulların uygun düştüğü şekilde yaşayamazsınız. Erkek eve yorgun gelir, banyo yapmamıştır, streslidir; kadın da tüm gün koşuşturduğu için bakımlı olmaya vakti bulamamıştır. Bu durumda cinsellikle ilgili hisler kendiliğinden oluşursa, ertelemeden o anı yaşamak çok doğrudur. Ancak bu şehvet hisleri, her zaman kendiliğinden ve bir anda gelişmek zorunda değildir. Karşılıklı istek olduğunda çeşitli uyarılarla cinselliği teşvik etmek yanlış değildir.
  Yaşlıların cinsel ilişkide bulunması uygun olmaz
  Eş, sağlık, statü gibi pek çok kayıpla karşı karşıya kalan yaşlı insanların zayıf, çaresiz ve yetersiz olduğu, cinsel ve fiziksel yakınlaşmaya istekli ve yeterli olmadığı kanısı oldukça eski, yaygın ve yanlış bir cinsel mittir.

  Okunma Sayısı ; 834

  Evlilik seksi öldürüyor Benzer Yazılar

  Tatilde sevişmek Bir kaç yıl önce üç kız arkadaş tatil için Antalya’ya gitmiştik, 17–18 yaşlarındaydık. Bir gün sahilde top oynarken,
  Merakımı tatmin ettim Aslında ilk deneyimim hiç de düşündüğüm ya da hayalimde canlandırdığım kadar güzel değildi. Karşımdaki insanı
  Kadınların yatakta duymak istediği en seksi aşk sözleri Yatakta dut yemiş bülbüle dönenler, havuz problemi çözer gibi bir ses tonuyla konuşanlar,
  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları) Yatak odanızı canlandırmak istiyorsanız kamasutra seks pozisyonları aradığınız şey olabilir.
  Cinsel açlık nedir? Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu kadar biraz da kafa karıştırıcıdır.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Evlilik seksi öldürüyor Etiketler