Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Erdoğan’dan flaş açıklamalar

  Erdoğan'dan flaş açıklamalar

  Erdoğan’dan flaş açıklamalar

  Başbakan Erdoğan, Japonya seyahati öncesi havalimanında açıklamalar yaptı

  Bu konuyla ilgili Burhan Bey de, Bülent Bey de açıklama yaptı. Parti sözcümüz de açıklama yaptı. Bunların üzerinde bu kadar durmanızın bir anlamı yok. Dünkü toplantıda da böyle bir şey soruldu. Benim masamın üzerinde, sümenimin altında… Benim sümenim de yok onu söyliyim. Atamalar yapılacaksa yapılır. Yeri geldiği zaman birçok kişinin yerini değiştirir, atamalar yapar… Kim almış böyle bir sayıyı 2 bin kişi… Bunlar uydurma ifadeler. Yalanlanmış olan bu tip ifadeler üzerinde daha fazla durmanın bir anlamı yok.

  -(Metin Feyzioğlu ile bir araya geldiniz. Balyoz ve Ergenekon’da yeniden yargılamaya yeşil ışık yaktığınız şeklinde yorumlar yapıldı. Başbakanlık Teftiş Kurulu, odanızda bulunan böcekle ilgili soruşturmayı tamamlamış deniyor. Size geldi mi?)

  Metin Bey’le görüşmemiz olumlu bir görüşme oldu. Talepler noktasında, Ergenekon, Balyoz bunlarla ilgili kanaatleriniz ifade ettiler. Biz de yeniden yargılama konusuna olumlu baktığımızı ifade ettik. Bu konuyla ilgili çalışmalar bitmek üzerinde. Adalet Bakanımızla irtibatta olacaklar. Yeniden yargılama konusunda bizim için hiçbir sıkıntımız yok. Yeter ki hukuki altyapısı oluşturulsun. Muhalefetin katkısı olursa bunu anayasal düzenlemeye kadar taşırız, olmazsa yasal düzenleme yaparız dedik.

  – (‘Başbakanlık Teftiş Kurulu’nun böcek soruşturmasının bitip bitmediğine ilişkin sorusu üzerine)

  Başbakanlık Teftiş Kurulu çalışmalarını tamamlamış değil. Teftişin bitmesinin neticesi olarak da atılacak adımlar olacaktır. Ama henüz bana bittiğine ilişkin bir şey gelmiş değil.

  -Bünyamin Aygün’ün serbest kalması…

  Olumlu gelişmeler var. Dakikalar diyebiliriz inşallah. Az önce müsteşarım da aradı. Her an arkadaşlarımız kendisini alabilir dediler. Belki de biz hareket etmeden önce arkadaşlarımız kendisini almış olurlar.
  FETHULLAH GÜLEN’İN MEKTUBU

  Malum vakfın sitesinde falan bu metin var. Mektup cumhurbaşkanımıza gönderilmiş bir mektup. İki A4 sayfasını kaplayan bir mektup. Metnin içindeki değerlendirmeler de belli. Mektup benim şahsıma gelmemiştir. Dünkü konuşmamda da zaten bana geldi demiyorum, mektubun geldiğinden söz ediyorum. Başbakan da bu mektubu okumuştur.

  Okunma Sayısı ; 485

  Erdoğan’dan flaş açıklamalar Benzer Yazılar

  Kato Dağı’na Bayrak Asan TIR Şoförüne Pülümür’de Teröristler Ateş Açtı Bir ay önce Kato Dağı’nın zirvesine helikopter
  Şırnak’ta Çıkan Çatışmada 26 PKK’lı Terörist Öldürüldü Şırnak’ın Kınalıtepe mevkisinde arama tarama faaliyeti yürüten
  Üniversite Kavşağında Fuhuş Görünümlü Gasp Tezgahı Adana‘da Cono aşiretine mensup kadınlar, gündüz vakti Çukurova Üniversitesi girişinde
  PYD’ye Verilen Silahlar Ülkemizde Ele Geçiriliyor İçişleri Bakanı Soylu, ABD tarafından PYD’ye verilen bazı silahların güvenlik güçlerince
  Lice deki çatışmada 3 askerimiz şehit edildi Diyarbakır’ın Lice ilçesinde yürütülen operasyonda PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Erdoğan’dan flaş açıklamalar Etiketler