Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Efsane kalecinin adını mağazalarda yaşatacak

  Efsane kalecinin adını mağazalarda yaşatacak

  Efsane kalecinin adını mağazalarda yaşatacak

  İşadamı Sabri Özel, Beşiktaş’ın efsane kalecisi ‘Sabri Dino’nun adıyla mağazalar açmaya hazırlanıyor. Özel, “Çok iyi bir kaleciydi. Bu nedenle ismine layık, çok şık hazırgiyim mağazaları açmayı planlıyoruz” dedi

  Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Sabri Özel, bünyesine yeni bir markayı daha kattı: Sabri Dino. Sabri Özel, Beşiktaş’ın 10 sezon kaleciliğini yapan, Beşiktaş Kulübü tarafından efsane futbolcular arasında sayılan ve 1990’da intihar ederek yaşımına son veren Sabri Dino’nun marka haklarını ünlü futbolcunun ailesinden satın aldığını söyledi.
  Sabri Dino markasıyla bu yıl içinde mağazalar açacaklarını kaydeden Özel, “Sabri Dino’nun anısına saygı duyuyorum. Çok iyi bir kaleciydi. Bu nedenle ismine layık bir şekilde çok şık hazırgiyim mağazaları açmayı planlıyoruz” dedi.

  2020’de 250 mağaza
  Sabri Özel markasıyla şu anda 57 mağazaları bulunduğunu belirten Özel, “Ayrıca 12 ülkede toplam 20 mağazamız bulunuyor. Bu yıl toplam 15 yeni mağaza daha açmayı hedefliyoruz. 2016’ya girerken de 100 mağazayı geçmeyi planlıyoruz” diye konuştu.
  12 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini kaydeden Özel, “2020 yılında toplamda 250 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

  ‘Perakende lokomotif oldu’
  Perakende sektörünün son yıllardaki hızlı gelişimiyle ekonominin lokomotifi olduğunu söyleyen Sabri Özel, şöyle devam etti: “İl bazında mağaza sayımızı artırmaya giderek, tüketiciye doğrudan ulaşmayı hedefledik. Satış ve organizasyon politikamızdaki değişim kapsamında, iç ve dış müşteriye kulak vermek ve sürekli güncel kalmak öncelikli amacımız oldu. Bu noktadan hareketle, Sabri Özel markamızdaki klasik çizgiyi korumanın yanı sıra, artık genç hedef kitleye de ulaşıyoruz. 20-35 yaş grubuna hitap eden Entro ve 18 yaştan itibaren gençlerin ilgisini çeken Bluring markalarımız bu atılımın en önemli ivmelerinden.”

  Kadın giyime ağırlık verecek
  Hazır giyimde trikolarıyla öne çıkan Sabri Özel, önümüzdeki dönemde kadın giyime de ağırlık verecek. Hem erkek hem de kadın müşterileri için farklı koleksiyonlar hazırladıklarını söyleyen Sabri Özel, “Kadın giyimi güçlendiriyoruz. Özellikle büyük beden ağırlıklı çalışacağız. Üretimimizin yüzde 25-30’unu artık kadın giyim oluşturacak” dedi. Sabri Özel ayrıca toplamda 40 milyon dolara yakın ciroya ulaştıklarını kaydetti.

  İSTİHDAMI ARTIRIYORUZ
  Yılda 1.5 milyon adetlik yıllık üretim hedeflediklerini aktaran Sabri Özel, “Üretim kalitemizden taviz vermeden piyasaya daha fazla ürün arz ediyoruz. Kaliteli ürünleri tercih edilebilir fiyatlarla sunuyoruz. Böylece, her yıl, belli bir tempoyla yatırımlarımızı artırıp hızla büyüyoruz” dedi.
  Bünyelerinde 800 kişinin istihdam edildiğini kaydeden Özel, şu bilgileri verdi: “Yeni yatırımlarla istihdam kapasitemizi giderek büyütüyoruz. 23 bin metrekarelik bir alanda kurulu tesisimizde, günlük yaklaşık 2 bin 500 adet gömlek, yıllık 400 bin adet triko, 200 bin adet pantolon, 200 bin adet t-shirt ve 50 bin adet takım elbise ve ceket üretebilecek kapasite bulunuyor.”

  Okunma Sayısı ; 667

  Efsane kalecinin adını mağazalarda yaşatacak Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Efsane kalecinin adını mağazalarda yaşatacak Etiketler