Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Dünyayı kandırdı!

  Dünyayı kandırdı!

  Dünyayı kandırdı!

  Denizaltından kıtalararası nükleer füze fırlattığını iddia eden Kuzey Kore’nin ‘montaj’la dünyaya oyun oynadığı öne sürüldü.

  Kuzey Kore denizaltıdan kıtalararası nükleer başlıklı füze fırlattığını iddia ediyor. Denizaltıdan yapılan nükleer füze denemesini Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un bizzat yönettiği görüntüler yayınlandı. Görüntülerin “montaj” olduğunu ileri süren uzmanlar, Kuzey Kore’nin nükleer pazarlıkta elini güçlendirmek için her zamanki Oyunu yine sahnelediğini belirtiyor.

  Kuzey Kore bu ay denizaltıdan balistik füze fırlatma denemesi yaptığını ve uzun süredir füzeye yerleştirilebilecek kadar küçük nükleer başlıklara sahip olduğunu açıkladı.

  Kuzey Kore devlet ajansı KCNA tarafından yayınlanan görüntülerde, denizaltıdaki nükleer denemeyi bizzat Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un yönettiği görülüyor.

  Batılı uzmanlar, Kuzey Kore devlet ajansı KCNA tarafından yayınlanan bu görüntülerin “montaj” olduğunu iddia ediyor.

  Video görüntülerinde, test edildiği iddia edilen kıtalararası balistik füze, deniz yüzeyinden gökyüzüne doğru fırlatılırken Kuzey Kore lideri Kim de, kurmaylarıyla birlikte takip ediyor.

  Batılı uzmanlar, Kuzey Kore’nin denizaltıdan nükleer füze deneme kapasitesinin bulunmadığını, KCNA tarafından yayınlanan görüntülerin montaj olduğunu ileri sürüyor.

  ESRARENGİZ PLATFORM
  Havacılık uzmanları Markus Schiller ve Robert Schmucker, Kuzey Kore tarafından yayınlanan görüntüler üzerinde “çok ince bir çalışma” yapıldığını iddia etti. Uydu fotoğraflarına bakıldığında ise ortaya daha farklı bir görüntü çıkıyor.

  Kuzey Kore daha önce de kıtalararası nükleer başlıklı füze denemesi yaptığını ileri sürmüştü.

  Denizaltıdan nükleer füze fırlatıldığı iddia edilen bölgede, denizin yüzeyinde bir platform bulunuyor. Kuzey Kore’nin balistik füzeyi bu platform üzerinde fırlattığı ve daha sonra görüntüleri çok ince bir montajlayarak, denizaltıdan fırlatılmış gibi gösterdiği ileri sürülüyor.

  SUYUN HAREKETLERİ İNCELENDİ
  Batılı uzmanlar, füzenin deniz yüzeyine çıktığı sırada suyun hareketi üzerinde de çalışma yaptı. Suyun hareketlerinde de, görüntünün “montaj” olduğunun açıkça görüldüğü iddia edildi.

  Güney Kore ise, Batılı uzmanlardan farklı düşünüyor. BM Güvenlik Konseyi’nden (BMGK) Kuzey Kore’nin denizaltıdan fırlatılan balistik füze denemeleri yaptığı iddiasının araştırılmasını talep eden Güney Kore, Kuzey Kore’nin nükleer ilerlemesinin “ciddiyetinin” farkında olduklarını dile getirdi.

  “MONTAJ” YENİ “OYUN” ESKİ
  Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un Batı ile yapacağı olası nükleer müzakerelerde elini güçlendirmek için denizaltıdan balistik füze fırlatığı oyununu sahnelediği ve yine “montaj” görüntülere başvurduğu belirtiliyor. Kuzey Kore daha önce de defalarda “montaj” görüntü oyununa başvurmuştu.

  Kuzey Kore’nin BM Güvenlik Konseyi kararları çerçevesinde balistik füze teknolojisi geliştirmesi yasak.

  alıntı

  Okunma Sayısı ; 479

  Dünyayı kandırdı! Benzer Yazılar

  TSK Twitter’dan Paylaştı! El Yapımı Patlayıcı Masum Hayatları Almadan Önce Böyle İmha Edildi TSK, Cinderes’te zeytinliklerin içine
  Kuzey Irak’ta Memurlar Maaşlarını Alamadıkları İçin Sokaklara Döküldü Barzani’nin görevden ayrılmasının ardından Kuzey Irak’ta
  İncirlik Üssü’nden Çekilme İddialarına ABD’den Peş Peşe Yalanlama Geldi İncirlik Üssü’nden çekilme iddialarına ABD Savunma
  ABD’den Türkiye açıklaması! Vize krizi çözüldü… Türkiye ile ABD arasında bir süredir yaşanan vize kriziyle ilgili beklenen adım
  Rusya ilan etti! Ortadoğu altüst oldu… Rusya Savunma Bakanlığı, Suriye’deki iki hava üssüne kalıcı olarak yerleşmeye başladıklarını

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Dünyayı kandırdı! Etiketler