Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • CHP’de ortalığı karıştıracak sözler! ( TrSohbet.Com )

  CHP'de ortalığı karıştıracak sözler!

  CHP’de ortalığı karıştıracak sözler!

  “Şoklara hazır olunmalı!”

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve İstanbul Milletvekili Sabahat Akkiraz, twitter hesaplarından tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.

  “ŞOKLARA HAZIR OLUNMALI”

  Akkiraz, “Zannımca partimizde artık aday olmak için ilk kıstas sağcı olmak. Düne kadar bize küfredenler için oy istediğimiz tabanımız ne der acep? Aylar önce özellikle Alevilerin çekincelerini genel başkanımıza ilettim. Uyarımı yaptım. Listelerin adil olmaması halinde şoklara hazır olunmalı” dedi.

  “SOLCULUĞUMUZU YOK SAYMAMALI”

  “CHP’nin başarısı önceliğimizdir” vurgusu yapan Akkiraz, twitter’dan şu mesajları paylaştı:

  “Bunu yapabilecek kadrolarımız vardır. Onları yok saymamak gerekir. İlkelerimiz ve solculuğumuzu yok saymamalı. Dikkat ediyorum; eleştirenlerin ortak özelliği; CHP kadrolarını yok saymak ve sağ adaylarla kazanılacak fikri ile partiyi köşeye sıkıştırma. 1989’da adaylarımız solcu idi ve nerdeyse her yerde biz kazandık. Asıl olan sol ve halkçı politikalardır. Siyasi kimliksizlik ile kazanılacak seçim; sadece kimliksizlerin iktidarı ve yandaşlığı sonucu halktan uzaklaşmaktır.”

  “PARTİMİ DÜŞÜRDÜKLERİ DURUMA ÜZÜLÜYORUM”

  Sabahat Akkiraz’ın parti yönetimine yönelik bu sözleri üzerine gözler CHP’ye çevrilmişken, bir sivri çıkış da Grup Başkanvekili Muharrem İnce’den geldi. İnce, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Şükrü Karaca’nın attığı bir tweete ve Ankara adaylığı için Mansur Yavaş’ın adının gündeme gelmesine tepki gösterdi.

  Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Şükrü Karaca twitter hesabından CHP’nin Ankara adayı hakkında ilginç bir mesaj paylaştı. Şükrü Karaca twitter’dan paylaştığı mesajında “Değerli dostum güzel halk adamı Mansur Yavaş Ankara’ya hayırlı olsun” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun en yakınındaki isimlerden biri olan Karaca’nın attığı bu mesaj, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına Mansur Yavaş’ı aday göstereceği şeklinde yorumlandı.

  Karaca’nın tweetine ve mansur Yavaş’ın gündeme gelmesine, parti içinden ilk sert tepki Grup Başkanvekili Muharrrem İnce’den geldi. İnce, twittter hesabında, “Adaylık önemli değil partimi düşürdükleri duruma üzülüyorum. Partinin adayını danışman twitter’dan açıklıyor! şu anda o tweet yok!” dedi.

  “KENDİ PARTİSİNDEN ADAY OLAMAYANI ADAY YAPMAKLA OLMAZ BU İŞLER”

  Muharrem İnce, Mansur Yavaş isminin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için gündeme gelmesini de eleştirdi. İnce, şunları yazdı:

  “Eski partisini CHP’lileşmekle suçlayan bir kişi CHP’den aday olup olmamayı düşünecekmiş! kendisine ısrarlı teklifler varmış! Israrlı teklifler olduğunu yazdığı tweet de yok meydanda! Partimize de, Cumhuriyet’in başkenti Ankara’ya da yazık oluyor. Amaç parti tabanını sağlam tutup diğer partilerin tabanına güven vermek olmalıdır. Kendi partisinden, başka partilerden aday olamayanı aday yapmakla olmaz bu işler!”

  Okunma Sayısı ; 550

  CHP’de ortalığı karıştıracak sözler! ( TrSohbet.Com ) Benzer Yazılar

  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı
  Erdoğan: Bağımsız Filistin’in vücut bulması gerek! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı İdris Debi ile Çad’da ortak basın
  Üç il için Bakanlar Kurulu kararları Resmi Gazete’de yayımlandı Ankara, Kayseri ve Konya’da bazı alanların kentsel dönüşüm ve

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  CHP’de ortalığı karıştıracak sözler! ( TrSohbet.Com ) Etiketler