Çehre’nin aylığı 120 bin TL oldu

GezeGen GezeGen     09-01-14     Magazin     Çehre’nin aylığı 120 bin TL oldu     100 Defa Okundu

Çehre’nin aylığı 120 bin TL oldu

Çehre’nin aylığı 120 bin TL oldu

13 bölümde ekrana veda eden AŞK’tan 25 bin TL alan Nebahat Çehre yeni dizisi için bölüm başına 30 bin TL’ye anlaştı. Dizide Çehre’ye Öykü Karayel’in eşlik edeceği konuşuluyor.

Engin Akyürek’in yılan hikâyesine dönen ‘Kara Para Yalan Aşk’ dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Yaklaşık altı aydır ‘Pınar’ karakteri için Cansu Dere ve Tuba Büyüküstün gibi isimlerle görüşüldüğü ancak olumsuz yanıt alınması üzerine Öykü Karayel ile anlaşıldığı konuşuluyor.

Bölüm başı 30 bin TL
Engin Akyürek’in dizide aşk yaşayacağı ‘Pınar’ karakterini canlandıracak Öykü Karayel’in annesini Nebahat Çehre oynayacak. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş’la başrolünü paylaştığı ‘AŞK’ dizisinin 13 bölümde ekrana veda etmesinin ardından Nebahet Çehre gelen ilk teklifi kabul etti. ‘AŞK’tan 25 bin TL alan Çehre’nin yeni dizisi için bölüm başına 30 bin TL ücret alacağı öğrenildi.
PTT 1. Lig takımı Şanlıurfaspor’da bu sene kiralık oynayan Galatasaraylı Sercan Yıldırım’ın sevgilisi Tuvana Türkay da ‘Pınar’ karakterinin yakın arkadaşı rolüyle ekrana gelecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.