Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Burç Yorumları – 29 Aralık 2013 Pazar

   KOÇ Burcu – (21 Mart- 20 Nisan)

  KOÇ (ARİES)

  KOÇ
  (ARİES)

  29 Aralık 2013 Pazar KOÇ Burcu Yorumu

  İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyor, maddeyle aranızda duygusal bir bağ oluşturuyorsunuz. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz. Sizi sıkan özel durumlardan uzaklaşmalısınız.

   

   

   

   

   

  BOĞA Burcu- (21 Nisan – 20 Mayıs)

  BOĞA (TAURUS)

  BOĞA
  (TAURUS)

  29 Aralık 2013 Pazar BOĞA Burcu Yorumu

  İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

   

   

   

   

  İKİZLER Burcu- (21 Mayıs-21 Haziran)

  KİZLER (GEMİNİ)

  İKİZLER
  (GEMİNİ)

  29 Aralık 2013 Pazar İKİZLER Burcu Yorumu

  Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz.

   

   

   

   

  YENGEÇ Burcu- (22 Haziran -22 Temmuz)

  YENGEÇ (CANCER)

  YENGEÇ
  (CANCER)

  29 Aralık 2013 Pazar YENGEÇ Burcu Yorumu

  Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Yapmanız gereken önemli olayları düşünmeli ve yalnız kalıp iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Bugün arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var.

   

   
  ASLAN Burcu -(23 Temmuz – 23 Ağustos)

  ASLAN (LEO)

  ASLAN
  (LEO)

  29 Aralık 2013 Pazar ASLAN Burcu Yorumu

  Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

   

   

   

   

   

  BAŞAK Burcu – (24 Ağustos -23 Eylül)

  BAŞAK (VİRGO)

  BAŞAK
  (VİRGO)

  29 Aralık 2013 Pazar BAŞAK Burcu Yorumu

  Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Beklentilerinizin cevabı size olumlu gelecektir. Bugün özellikle sır saklama eğilimindesiniz.

   

   

   

   

  TERAZİ Burcu -(24 Eylül – 23 Ekim)

  TERAZİ (LİBRA)

  TERAZİ
  (LİBRA)

  29 Aralık 2013 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu

  Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek.

   

   

   

  AKREP Burcu -(24 Ekim-22 Kasım)

  AKREP (SCORPİO)

  AKREP
  (SCORPİO)

  29 Aralık 2013 Pazar AKREP Burcu Yorumu

  Ay burcunuzda ilerliyor ve gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

   

   

   

   

   

  YAY Burcu- (23 Kasım-21 Aralık)

  YAY (SAGİTTARİUS)

  YAY
  (SAGİTTARİUS)

  29 Aralık 2013 Pazar YAY Burcu Yorumu

  Bugün entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

   

   

   

   

  OĞLAK Burcu-(22 Aralık -20 Ocak)

  OĞLAK (CAPRİCORİUS)

  OĞLAK
  (CAPRİCORİUS)

  29 Aralık 2013 Pazar OĞLAK Burcu Yorumu

  Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

   

   

   

   

  KOVA Burcu-(21 Ocak-19 Şubat)

  KOVA (AQUARİUS)

  KOVA
  (AQUARİUS)

  29 Aralık 2013 Pazar KOVA Burcu Yorumu

  Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

   

   

   

  BALIK Burcu-(20 Şubat-20 Mart)

  BALIK (PİSCES)

  BALIK
  (PİSCES)

  29 Aralık 2013 Pazar BALIK Burcu Yorumu

  Cinsel duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.

  Okunma Sayısı ; 1.456

  Burç Yorumları – 29 Aralık 2013 Pazar Benzer Yazılar

  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yakınlarınız ile haberleşecek ve çeşitli
  Koç burcu Koç Zorluk çeken veya sorunları olan bir kişiye yardım etmeniz gerekebilir. Fikirleriniz, eleştirileriniz veya olaylara yaklaşımınız
  GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN! Astroloji

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Burç Yorumları – 29 Aralık 2013 Pazar Etiketler