Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Burç Yorumları – 20.12.2013

  Koç burcu

  Koç

  Koç

  Zorluk çeken veya sorunları olan bir kişiye yardım etmeniz gerekebilir. Fikirleriniz, eleştirileriniz veya olaylara yaklaşımınız bulunduğunuz çevrede ilgiyi üzerinize toplamanıza neden olabilir.İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.

  Boğa burcu

  Boğa

  Boğa

  Seyahat planları ve arkadaş ziyaretleri yapabilirsiniz. Önemli bir ilişkiniz boyut değiştirebilir ya da ilişkide yapılması gereken değişiklikler masaya yatırılabilir. Belli anlaşmalar ya da resmi kuruluşlarla yapılacak görüşmeler gündeme gelebilir.Geçen günlerde fikirlerini pek ciddiye alınır bulmadığınız biri ile bu hafta yakın iş görüşmeleri içinde olabilirsiniz. Bir yolculuk söz konusu. Ama bazı haklı nedenlerinizle gecikmesini istiyorsunuz. Yaşadığınız bir deneyim, iş yaşamınızda yaş tahtalara basmanızı engelliyor.

  İkizler burcu

  İkizler

  İkizler

  Belli sırların saklanması konusu büyük önem taşıyor. Ani duygusal tepkiler güven problemi yaratabilir ya da bazı soruları gündeme taşıyabilir. Bazı kişilerle ilişkilerinizle ilgili kararlar almanız gerekebilir.İşinizi yaparken zamanınızı iyi kullanmaya çalışıp, kendinize dinlenme payı ayırmalısınız. İş arkadaşlarınıza maddi konularınızı açmamalısınız. Ekip çalışmalarında daima önde olmak oluşacak hatalarda sizi sorumlu duruma getirecektir.

  Yengeç burcu

  Yengeç

  Yengeç

  Biraz dinlenmek size iyi gelebilir. Diğerlerini memnun etmek veya eksiklerini kapatmak için çok uğraşmanız sizi yorgun düşürebilir. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınız kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir.Eğitimiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. Biraz çalışmalarınıza ara vermeli ve dinlenerek enerji toplamalısınız.

  Aslan burcu

  Aslan

  Aslan

  Bazı konuların olurluğunu sağlamak sizin elinizde. Diğerlerine güvenerek hareket etmeniz durumunda işler yarım kalabilir. Sizden beklentileri olan kişileri ya da genel anlamda yapılması gereken şeyleri yapma konusunda kendinizi hayal kırıklığına uğratmamanızda fayda var.
  Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Yıkıcı kişilik çatışmalarından uzak durmalısınız.

  Başak burcu

  Başak

  Başak

  Olaylardan ani sonuçlar çıkartabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. İşleri tamamlama konusuna odaklanmanızda ve sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var. Ani hareketlerden kaçınmalısınız.
  İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen her an yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Şimdilik bir iş değişikliği sizi riske sokabilir.

  Terazi burcu

  Terazi

  Terazi

  Size bağlı olan kişiler(eşiniz, çocuklarınız v.b) duygusal problemler yaşanmasına neden olabilir. İlişkilerde doğru ilerlemek için ne yapılması gerekiyorsa yapabilirsiniz, ancak abartılı tavırlardan kaçınmakta ve sağlığa dikkat etmekte fayda var.
  Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor.

  Akrep burcu

  Akrep

  Akrep

  Olumlu bir izlenim yaratabilmek için özgün şeyler denemeniz gerekebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size destek olabilir.Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız.

  Yay burcu

  Yay

  Yay

  Evde ya da yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler sizi olumlu etkileyebilir. Yeni yıla yönelik planlar yapabilirsiniz.Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.

  Oğlak burcu

  Oğlak

  Oğlak

  Çevrenizdeki kişilerin yaptıkları ya da söyledikleri huzursuzluk nedeni olabilir. Karşınızdaki kişilerin söylediklerini kişisel algılamamanız veya eleştiriye açık olmanız olası tartışmaların önünü kesebilir. Ancak, aynı şekilde karşılık vermeniz ortamın gerilmesine neden olacaktır.
  Yorgunluğunuzu azaltmanız için bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bunu bugünlerde talep edebilirsiniz. İşinizde yetkin biri olmanız, farklı olarak yorulmanıza neden olabiliyor.

  Kova burcu

  Kova

  Kova

  İş hayatınızda veya günlük işlerinizde işlerin daha kolay, daha çabuk veya daha keyifli halledilmesini sağlayacak planlar yapabilir. Bu konuda yardımı olacak kişilerle çalışabilir veya bu yönlü alışverişler(hızlı bir bilgisayar, otomobil, kar küreme aracı v.b) yapabilirsiniz. Planlarda lehinize değişiklikler söz konusu olabilir. Bugün olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz koşullara göre yönlendirebiliyorsunuz. Bazı sorunlarınızdan kurtulmak için bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.

  Balık burcu

  Balık

  Balık

  Birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız bir kişiyle vakit geçirme şansı bulabilir veya bu yönlü planlar yapabilirsiniz. Bağlayıcı sözlerin verilebileceği ya da anlaşmaların yapılabileceği bir gün.
  İş yaşamınızda yoğun bir gün geçireceksiniz. Günlük işlerinizi büyük bir dikkatle tamamlayacak ve akşama doğru zaman kazanmaya çalışacaksınız. Akşama dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

  Okunma Sayısı ; 1.260

  Burç Yorumları – 20.12.2013 Benzer Yazılar

   KOÇ Burcu – (21 Mart- 20 Nisan) KOÇ(ARİES) 29 Aralık 2013 Pazar KOÇ Burcu Yorumu İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte
  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yakınlarınız ile haberleşecek ve çeşitli
  GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU MU MERAK EDİYORSUNUZ? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL’DEN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN! Astroloji

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Burç Yorumları – 20.12.2013 Etiketler