Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • “Bu oteli büyütebilir miyim diyor”

  "Bu oteli büyütebilir miyim diyor"

  “Bu oteli büyütebilir miyim diyor”

  Başbakan Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında TÜSİAD’ı geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalardan dolayı eleştirdi.

  Türkiye’nin 79 yıl boyunca sadece 15 milyar dolar yabancı sermaye çekebildiğini söyleyen Erdoğan, son 11 yılda ise 150 milyar dolar yabancı sermayenin Türkiye’ye giriş yaptığını belirtti.

  “Dünyanın hiç bir yerinde kendi ülkesini kötüleyen bir iş çevresini bulamazsınız” diyen Erdoğan, “Dünyanın her yerinde bu yapılanın adı ihanettir. Türkiye ekonomisi son derece sağlam ve dirençli bir şekilde yoluna devam ediyor” dedi.

  SURİYE DIŞİŞLERİ BAKANI HAKARET EDECEK KADAR DENSİZLEŞİYOR

  Suriye barış görüşmelerinin ilk dört gününde insani yardım konularındaki istişarelerin sonuçsuz kaldığını kaydeden Başbakan Erdoğan, “Utanmadan Suriye’nin dışişleri bakanı Türkiye’ye körfez ülkelerine hakaret edecek kadar densizleşiyor” ifadelerini kullandı.

  Yermuk’ta yaşanan insanlık dramına da değinen Başbakan Erdoğan, Yermuk’ta şu ana kadar ölenlerin sayısının 73’e ulaştığını belirterek, “Abluka devam ederse ölümlerin artacağı ifade ediliyor. Yermuk kampında hapsedilenler çok büyük bir açlıkla mücadele ediyor” dedi.

  Başbakan Erdoğan, Suriye’deki savaş suçlarını ortaya koyan fotoğraflara ilişkin olarak da “Suriye’deki fotoğraflar ülkedeki insanlık dışı tabloyu ortaya koydu” ifadesini kullandı.

  Suriye’deki bu insanlık dışı katliamın yüzyıl, hatta belki binlerce yıl unutulmayacağını belirten Başbakan Erdoğan, “İnanın Suriye hatırlandıkça, Suriye meselesi karşısında dik, insani ve ilkeli bir duruş sergileyen Türkiye’nin tavrı da hatırlanacaktır” şeklinde konuştu.

  Başbakan Erdoğan, Almanya’ya yapacağı ziyaretin Türkiye-AB ilişkileri açısından çok önemli olduğuna dikkati çekti.

  İSLAM HİÇ KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİLDİR

  Başbakan Erdoğan, “İslam hiç kimsenin tekelinde değildir. Hizmet etmek, yardımlaşmak, paylaşmak, eğitim, bilim, talebe yetiştirmek gibi kavramlar insani kavramlar, hiç kimsenin, hiçbir örgütün ipoteği altına giremez” şeklinde konuştu.

  BU OTELİ BÜYÜTEBİLİR MİYİM DİYOR

  Başbakan Erdoğan konuşmasında bugün bir gazetede yer alan bir habere de sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Bugün bir gazetede gördüm. Güya ben ana muhalefetin İstanbul adayından çekinmişim o yüzden dosyayı açıklamışım. O gazetenin patronu İstanbul Hilton’daki otelin yanındaki bahçeye inşaat yapabileceği düşüncesiyle o ihaleye girmişti.İBB buna müsaade etmedi. O da Şişli Belediyesine gitti. Çünkü Şişli Belediye başkanı bu konularda mahirdir” dedi.

  “O zaman yolsuzluk sebebiyle ihraç ettiniz bugün hangi sebeple aday yapıyorsunuz?” diyen Erdoğan, “Şimdi ‘İstanbul’u alabilir miyiz’ diyorlar. Alamazsınız…‘Alabilirsem’ diyor ‘bu oteli büyütebilir miyim?’ Onu da yapamazsın çünkü onun da üzerinde de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı var. Biz senin çevre katliamı yapmana izin vermeyiz” diye konuştu.

  Okunma Sayısı ; 494

  “Bu oteli büyütebilir miyim diyor” Benzer Yazılar

  Fetö Elebaşı Gülen, Hangi Şartta Türkiye’ye Geleceğini Açıkladı Darbeci Sisi yanlısı Mısır gazetesine konuşan FETÖ lideri terörist
  Çorum’da Temizlik İşçilerinin Bulduğu “Yardım Edin” Notu, Polisi Alarma Geçirdi Çorum’da temizlik işçilerinin caddede
  Eylül’e Tecavüz Edip Boğan Şüpheliyi Kendi Sözleri Ele Vermiş Yalova‘nın Çınarcık ilçesine bağlı Koru beldesinde dün cesedi
  Yangına Aldırmayan İşçiler, İtfaiye Işığında Sahur Yaptı Bursa’da iftar saati yanan 2 katlı ahşap depo, sahurda tekrar alev aldı. Çevre
  Şırnak’ta Düşen Helikopterde Şehit Olan Askerlerin Kimlikleri Belli Oldu Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden kalktıktan

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  “Bu oteli büyütebilir miyim diyor” Etiketler