Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Borsa İstanbul’da gong, Bedii Ensari için çaldı

  Borsa İstanbul'da gong, Bedii Ensari için çaldı

  Borsa İstanbul’da gong, Bedii Ensari için çaldı

  Türkiye sermaye piyasalarının önde gelen isimlerinden biri olan ve 8 Mart tarihinde vefat eden merhum Bedii Ensari, Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreni ile anıldı.

  Borsa İstanbul’dan yapılan açıklamaya göre, sermaye piyasalarının duayeni merhum Bedii Ensari için Borsa İstanbul’da anma töreni düzenlendi.

  Ensari’nin ailesi, sevenleri, sermaye piyasası kurumlarının yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı anma töreninde gongun çalınmasından önce merhum için saygı duruşu gerçekleştirildi. Törende, Borsa İstanbul yöneticileri, çalışanları, Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği (TSPAKB) Başkanı Atilla Köksal ve Borsa Aracı Kurumları Yöneticileri Derneği Başkanı Sudi Özkan da hazır bulundu.

  Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Aydın Seyman, törende yaptığı konuşmada, doğduğu şehir ve kültürlerin kesişim noktası Mardin’e aşık olan Bedii Ensari’nin bugüne kadar tüm çalışmalarında memleketini ve ülkesini gözettiğini, çalışma hayatında durmak nedir bilmediğini, ahlaki değerlerine sevgisini de ekleyerek adım attığı her alanda başarıya ulaştığını ifade etti. Bugüne kadar herkes için bilgi birikimiyle bir duayen, gösterdiği yol ile ağabey olan Ensari’nin, özellikle işine duyduğu saygı ve sevgi ile her zaman için sektörün ahlaki bir değeri olarak hatırlanacağını belirten Seyman, “Hayatının her anında ülkesinin geleceğini düşünen merhum Bedii Ensari’nin hayat hikayesi, tarihimizin sayfalarındaki yerini almıştır. Borsa İstanbul çatısı altında faal görev aldığı dönemde de katkılarını esirgemeyen değerli dost ve ağabeyimiz merhum Bedii Ensari’yi Borsa İstanbul olarak bir kez daha saygıyla anarken kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz” dedi.

  Sermaye piyasalarının duayen ismi Bedii Ensari

  1960 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan merhum Bedii Ensari, hakimlik ve avukatlık görevlerini icra ettikten sonra uzun zaman reel sektörde inşaat, çimento, döküm sanayinde kademe yöneticiliği yaptı. Sermaye piyasalarının duayen ismi merhum Ensari, iş hayatı boyunca Marbaş Menkul Değerlerin Yönetim Kurulu Başkanlığı, Borsa Aracı Kurum Yöneticileri Derneği Başkanlığı, İMKB ve Borsa İstanbul Disiplin Komitesi Başkanlıkları, Finans Kulüp Yönetim Kurulu Üyeliği, Takasbank Yönetim Kurulu Üyeliği ve TOBB Sektör temsilciliği gibi birçok görevde de bulundu.

  Okunma Sayısı ; 681

  Borsa İstanbul’da gong, Bedii Ensari için çaldı Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Borsa İstanbul’da gong, Bedii Ensari için çaldı Etiketler