Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Bir ünlü isim daha boşandı

  Bir ünlü isim daha boşandı

  Bir ünlü isim daha boşandı

  Ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz, 2,5 yıl devam eden evliliğini sonlandırdı.

  14 Temmuz 2011 tarihinde İngiltere’de konsoloslukta medya sektöründen gizlice Nurşen Kocayaş ile dünya evine giren Vatan Şaşmaz, Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi’nde bugün yapılan anlaşmalı boşanma kararıyla tek celsede boşandı. Fethiye Adliyesi’ne Avukatı Hasan Öngel ile birlikte gelen Vatan Şaşmaz duruşma sonrasında da yine avukatı ile adliyeden hızlıca ayrıldı.

  Görüntü çekilmesini istemeyen ve herhangi bir açıklama yapmayan Vatan Şaşmaz’ın Avukatı Hasan Öngel kısa bir açıklamada bulunarak “Müvekkilim Vatan Şaşmaz ile eşi Nurşen Kocayaş sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan ve 2,5 yıl süren evliliklerini aralarında oluşan fikir uyuşmazlıkları nedeniyle T.C Fethiye Aile Mahkemesi’nin 10 Ocak 2014 tarihli anlaşmalı boşanma kararıyla noktalamışlardır. Kamu oyuna saygıyla duyurulur” dedi.

  EVLENMEDEN ÖNCE PSİKOLOGA GİTTİKLERİNİ AÇIKLAMIŞTI
  Ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz, “Evlenmeden önce psikologa gidip çift terapisine girdik. Her şeyin yolunda olduğu görünce müstakbel eşimi annemle tanıştırdım” diye konuşmuştu. Gizlice İngiltere’de konsoloslukta evlendiklerini açıklayan Vatan Şaşmaz, çok mutlu bir yuva kurduklarını söylemişti.
  Ekranların müzmin bekarlarından olarak görülen Vatan Şaşmaz, iki yıl önce bir sürpriz yaparak evlenmişti. Medyanın önüne pek çıkarmadığı eşi Nurşen Kocayaş’la mutlu bir yuvası olduğunu söylemiş olan Şaşmaz, evliliğiyle kimsenin bilmediği ayrıntıları da bu tüm içtenliğiyle paylaşmıştı. Evlenmeden önce eşini evlilik terapistine götürdüğünü belirten Şaşmaz, şunları söylemişti:
  “Profesyonel hayatta bazı önemli kararları verirken nasıl desteğe ihtiyaç duyuyorsanız özel hayatınız da bir destek almalısınız. Eşimle evlenmeye karar verdikten sonra bir psikologa gittik. Daha doğrusu psikolojik danışmana gittik. Eşimde çok modern bir insan teklifimi normal karşıladı, hiç garipsemedi. Bu danışman beklentilerinizi sorguluyor. Çift terapisti birkaç hafta sürdü. Ortaya çok güzel sonuçlar çıktı. İkimizin de aynı yolda ilerlediğini gördük.”
  Psikologdan sonra müstakbel eşini annesiyle tanıştırdığını ifade eden Şaşmaz “Terapiler bittikten sonra annemin kapısını çalıp sevdiğim kadını kendisiyle tanıştırdım. O da çok sevdi. Her şey güzel gitti yani” dedi. Evlilik anlaşması yapmadıklarını söyleyen Şaşmaz, sözlerine şöyle devam etmişti:
  “35 yaşında evlendik. Bazı şeyleri aşmış insanlar olduğumuz için manen ve madden böyle bir şeye ihtiyaç duymadık. Evlenirken her şeyden öte güven duygusu olmalı”

  “SARI KART ALDIM” DEMİŞTİ
  İlk kavgalarını yaşadıklarını belirten ünlü sunucu, “İş yoğunluğumdan dolayı çok seyahat ediyorum eve az geliyorum. Ev kuralların biraz ihlal edince eşimden sarı kart aldım. Bir terlik ayağıma uçtu” derken, yazılı olmayan ev kurallarını ise “Akşam 08.05’e kadar evde olunacak. Sabah kahvaltısı birlikte yapılacak. Düzenli olunacak. Faturalar zamanında ödenecek” şeklinde özetlemişti.

  Okunma Sayısı ; 626

  Bir ünlü isim daha boşandı Benzer Yazılar

  Yetersiz Erkek Nüfusu Nedeniyle Zorluk Çeken 10 Ülke
  Demet Akalın Birce Akalay’a kızdı Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce
  Oktay Kaynarca:Uyuma Türkiye uyursan bu haritadan eser kalmayacak Ülkemizinde son dönemde yaşanan hain saldırılara dikkat çeken oyuncu Oktay Kaynarca,
  Murat Boz: Ticaretten anlamam! Reklam yüzü olduğu Mahall Bomonti İzmir’in basın toplantısı için kameralar önüne geçen Murat Boz’dan
  Sıla hayranı hakkında suç duyurusunda bulundu Şarkıcı Sıla yürüyüş yaparken kolundan tutup konuşmaya çalışan hayranı hakkında suç

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bir ünlü isim daha boşandı Etiketler