Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • “‘Bir kadeh de atabilirsiniz’ dedi ya”

  "'Bir kadeh de atabilirsiniz' dedi ya"

  “‘Bir kadeh de atabilirsiniz’ dedi ya”

  Başbakan Erdoğan’dan önemli açıklamalar

  Kırıkkale’de partisinin mitinginde konuşan Başbakan Erdoğan MHP’ye ve CHP’ye yüklendi.

  Başbakan Erdoğan, “MHP’ye gönül vermiş kardeşlerim bu MHP 1. dönem parlamentoya bile giremedi. Siz hala bu adamın peşinde niye dolaşıyorsunuz? Niye. Güven vermiyor. İftira ile siyaset olmaz. Halk dürüst lider arıyor” dedi.

  ‘Burada bazı ablalar sokak aralarında dolaşıyorlarmış’ diyen Başbakan Erdoğan sözlerini söyle sürdürdü:

  “Nasıl ablaysa bunlar? Kapınıza gelirlerse sen utanmıyor musun deyin. Yahu senin peşinde olduğun hocan bizim başörtümüze furuattandır dedi ya. Üniversiteye gidecekseniz başlarını açın dedi ya. “O zaman bir kadeh de atabilirsiniz” dedi ya. Evet, evet. Bunlar için her yol meşru.”

  İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

  Birileri yıkmanın mücadelesini veriyor varsın versinler. bu milletin içine fitne sokmaya çalışanlar varsın versinler ama bilesiniz ki hesabın üzerinde bir hesap var. Bu fitneyi, fesadı milletimin içine sokanlar bunun hesabını verecekler. Biz yapan olduk, imar eden olduk böyle devam edeceğiz.

  Muhalefet partilerinin genel başkanları buraya kaç kez geldi? Kaç kez gelip derdinizi dinlediler. Biz o kadar işimiz arasında 81 vilayetimize gittik. Ülkeyi, şehirleri ziyaret ettik. Onlar 70 km mesafede Kırıkkale’ye gelemiyorlar. Seçimden seçime, yola çıkıyorlar, sınırlı sayıda miting yapıyorlar. Bunların siyaseti kaset siyaseti.

  BEN SANA DAHA NASIL GÜVENEYİM?

  MHP genel başkanı beni kulaklarımdan tutup getirecekmiş. Sen kendine bak. Sen önce ayaklarının üzerinde durmasını öğren. Bunlar yıllar yılı şu MHP’nin başındaki zat bir iktidar fırsatı yakaladı 3,5 yıl sonra kaçtı gitti. Niye duramadın. Hani 5 yıl çalışacaktın. Bu MHP’den bir şey olmaz. Ey başkan sen bir kere bir fırsat yakaladın sana 5 yıllığına millet fırsat verdi onda da 3,5 yıl kalıp kaçtı. Sana ben daha nasıl güveneyim. Suç olduğu halde, yasalara aykırı olduğu halde günlerdir bir kasettir gidiyorlar. Bu CHP ve MHP ikisinin başındaki ruh ikizidir. bunlar yanlarına bir kişi daha buldular üç kafadar oldular.Üçüncüsü de Pensilvanya. Şimdi üçlü oldular. Bunlar bizi seçimlerde yüzde 35’in altına indireceklermiş ve nisan’da hükümeti devireceklermiş.

  BİR KADEH ATABİLİRSİNİZ DEDİ YA

  Bugün duydum söylemeyeceğim şimdi. Burada bazı ablalar sokak aralarında dolaşıyorlarmış. Nasıl ablaysa bunlar? Kapınıza gelirlerse sen utanmıyor musun deyin. Yahu senin peşinde olduğun hocan bizim başörtümüze furuattandır dedi ya. Üniversiteye gidecekseniz başlarını açın dedi ya. “O zaman bir kadeh de atabilirsiniz” dedi ya. Evet, evet. Bunlar için her yol meşru. Ben de şimdi diyorum ki, bakınız gece yarılarında yurtlarında çocukları kaldırıp şahsıma beddua seansları yapıyorlarmış. Bize lanet okuyorlarmış. Bu öyle bir şeydir ki bumerang gibi. Döner sahibini bulur.

  SİZ BU ADAMIN PEŞİNDE NEDEN DOLAŞIYORSUNUZ?

  Bunlar kasetlerle dolaşıyorlar. Kılıçdaroğlu’nun ismini ağzıma almayacaktım ama olayı anlatmak için. Bu ancak Tahtakale’de kaset satsın. MHP’nin genel başkanına geliyorum. MHP’ye gönül vermiş kardeşlerim bu MHP 1. dönem parlamentoya bile giremedi. Siz hala bu adamın peşinde niye dolaşıyorsunuz? Niye. Güven vermiyor. İftira ile siyaset olmaz. Halk dürüst lider arıyor.

  Şimdi Pensilvanya Türkiye’yi karıştırmaya çalışıyor. Paralel yapı ve CHP oturdular ittifak yaptılar. Bu zat CHP’yi, CHP’nin İstanbul adayını destekliyor. Ama çuvalladılar. Oylar artmıyor. Miting yapıyor, orada alkışlanmayan vatandaş var. Kızıyor. Teneke gibi niye duruyorsun git diyor. Böyle siyasetçi olur mu? Bunlar vatandaşı miting meydanından kovuyor, vatandaşıma yumruk atıyor vatandaşım sandıkta bunlara yumruk vuracak.

  TEK TEK ORTAYA DÖKECEĞİZ

  Paralel yapının yolsuzluklarını çıkaracağız. Kurban derilerinden nasıl yolsuzluk yaptıklarını tüm illegal işlerini tek tek ortaya dökeceğiz. Sakın bunların dershanelerinde çocuklarınızı bırakmayın. Çekin alın çocuklarınızı. bunların okullarına çocuklarınızı göndermeyin.

  ABONELİK NEYMİŞ GÖRSÜNLER

  Bize devletin okulları yeter hafta sonlarında takviye kursları noktasında ücretsiz ders vereceğiz. Biz öğretmenlerimize burada bedelini ödeyeceğiz. Bunların gazetelerini de okumayın. Abonelik,mabonelik neymiş görsünler. Milletin mahremine girenlerin dersini verme zamanıdır. Bu olay birçok şeyleri öğretti. 30 Mart’ta sandıkta da alacaklar.

  BİZİM ABLALIRIMIZ NE GÜNE KALDI

  Türkiye Cumhuriyeti devletinin gizli görüşmelerini dinleyenler cevabını alır. Bizde güvenli hat denilen olay vardır. Kriptolu telefonları bile dinlediler. Bu casusluktur, ajanslıktır. Bunlar kim adına çalışıyor. Bunlar ablaları da görsünler. Bizim ablalarımız ne güne kaldı. Bizim abilerimizi de, gençlerimizi de görsünler.

  Okunma Sayısı ; 576

  “‘Bir kadeh de atabilirsiniz’ dedi ya” Benzer Yazılar

  ‘Öldü’ denilen DEAŞ yöneticisi Ankara’da yakalandı Irak’taki kayıtlarda ölü olarak gözüken ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca
  Baba ve kızının ardından anne de hayatını kaybetti! Yazar Emrah Serbes’in 22 Eylül’de İzmir’de arkadan çarptığı araçta yaralanan
  Antalya’da akılalmaz olay! 2 günde yuttu 4 günde çıkardı Antalya’da çekilen röntgen filminde midesinde kokain dolu 78 kapsül bulunduğu
  Bozdağ: MTV makul bir rakama çekilecek Başbakan Yardımcısı Bozdağ, “Bakanlar Kurulumuz, Motorlu Taşıtlar Vergisinin kanun tasarısında
  Adnan Oktar’ın Kedicikleri ve Aslanlarının Suç Duyuruları Yargıyı Kilitledi Sosyal medyada yaptıkları paylaşımların altına hakaret içerikli

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  “‘Bir kadeh de atabilirsiniz’ dedi ya” Etiketler