Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması

  Başbakan'dan flaş 'Baykal' açıklaması

  Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması

  “Bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız, densiz değilim”

  Düzce’de konuşan Başbakan Erdoğan, Deniz Baykal hakkındaki kasedin talimatını verdiği ses kaydı iddialarına ilişkin konuştu.

  Başbakan Erdoğan, “Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu diyor ki “Açıklama yapsın”. Neyin açıklamasını yapacağım. Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.Yarım saat içinde onu sosyal medyadan kaldıran Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz.” dedi.

  İşte Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

  Siz depremi yaşadınız. O depremin altında kim kaldı? Beceriksiz Bahçeli kaldı.Düzce’yi, Sakarya’yı biz tamamladık. Bunlar bir şey yapamadılar ve kaçıp gittiler. Bunların yapacağı hiçbir şey yok. Eski Türkiye’de çeteler, mafya, ölümler, kan vardı.

  Vaiz lobisi ile uğraşıyoruz. Cemaat yok. Örgüt örgüt. Cemaatlere can kurban örgüt. Kasetçiliğin merkezi nerede? Satış yeri Unkapanı. Ben Kılıçdaroğlu’na meslek olarak tavsiye ettim.

  NEYİN AÇIKLAMASINI YAPACAĞIM

  Bu sabah arkadaşlarım bir şey söylediler. Baykal’la ilgili konu var ya. Yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu diyor ki “Açıklama yapsın”. Neyin açıklamasını yapacağım.

  Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.

  BAŞBAKAN’A SAYGISIZLIK YAPAMAZSIN

  Bugün twitlerde Başbakan’a hakaret edilmesini söyleyen siz. Bu işi kendin yapıyorsun. Ahlak yoksunusun. Karakteri bu. Böyle montajlarla falan bir yere varamazsınız. Yarım saat içinde onu sosyal medyadan kaldıran Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz.

  KASETLER, CD’LERİ BERABER HAZIRLIYORSUNUZ

  Şuanda beraber yürüdüğünüz Pensilvanya’da da o var. Kasetleri, CD’leri beraber hazırlıyorsunuz. 25 Mart kaos olacak diyorlardı ne olu? 17 Aralık dediniz, 25 Aralık dediniz olmadı. Doldur boşat. Sizden yoğurt olmaz.

  Okunma Sayısı ; 421

  Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması Benzer Yazılar

  Kato Dağı’na Bayrak Asan TIR Şoförüne Pülümür’de Teröristler Ateş Açtı Bir ay önce Kato Dağı’nın zirvesine helikopter
  Şırnak’ta Çıkan Çatışmada 26 PKK’lı Terörist Öldürüldü Şırnak’ın Kınalıtepe mevkisinde arama tarama faaliyeti yürüten
  Üniversite Kavşağında Fuhuş Görünümlü Gasp Tezgahı Adana‘da Cono aşiretine mensup kadınlar, gündüz vakti Çukurova Üniversitesi girişinde
  PYD’ye Verilen Silahlar Ülkemizde Ele Geçiriliyor İçişleri Bakanı Soylu, ABD tarafından PYD’ye verilen bazı silahların güvenlik güçlerince
  Lice deki çatışmada 3 askerimiz şehit edildi Diyarbakır’ın Lice ilçesinde yürütülen operasyonda PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması Etiketler