Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Başbakan Erdoğan’dan çok sert sözler

  Başbakan Erdoğan'dan çok sert sözler

  Başbakan Erdoğan’dan çok sert sözler

  Başbakan Erdoğan, Giresun gezisi kapsamında toplu açılış töreninde halka hitap etti.

  Başbakan’ın konuşmasından satır başları:

  Karadeniz bizi bağrına bastı. Hamdsolsun, onbinlerle kucaklaştık. Bugün de Giresun’dayız.

  Rabbim, kardeşliğimizi, birliğimizi daim etsim. Bu güzel ülkeye zeval vermesin.

  İstiklalimizden, bağımsızlığımızdan zerre kadar taviz vermeyiz.

  Kula kulluk yok. Birileri kalksın kula tapmaya devam etsin. Bizim anlayışımızda kula kulluk yoktur.

  Bu ülkeyi karıştırmak için kirli tuzaklar kurulursa biz o elleri kırarız, o tuzakları bozarız. Benim ülkemde kimse ameliyat yapamaz.

  Hangi ajanı kullanırlarsa kullansınlar, bu millet gereken cevabı vermesini bilir. Herkes haddini bilecek. Sizin karşınızda Türkiye Cumhuriyeti Devleti var. Türkiye artık eski Türkiye değil.

  Türkiye, ajanların, provakatörlerin istedikleri gibi operasyon yapabilecekleri ülke değil. Bu millet uyandı. Hiç kimse bu millete diz çöktüremez. Tarih boyunca olmadı, bundan sonra da kimse bu milletin boynuna altın lale takamaz.

  Bir haftadır emniyetteki, yargıdaki odaklar komplo uyguladı. Yolsuzluk kisvesi altında son derece çirkin tuzak kuruldu. Yolsuzluk bu işin kılıfıdır. Bizim yolsuzluk konusundaki tavrımız bellidir. Bir takım gazetelerin, ajanların hukuku çiğneyerek yayınladıkları görüntülere, fotoğraflara, haberlere, montajlanmış görüntülere sakın haa inanmayın.

  Şu anda faiz lobisi kuduruyor. Bunlar kaybettikleri faizi geri almak istemez.

  Babamızın oğlu olsa kim devletin malını çalıyorsa bunun hesabını sorarız.

  İstikrarı kimsenin bozmasına müsade etmeyiz. Bunlar huzuru bozmak istiyorlar, terörü geri getirmek istiyorlar. Bir yıldır Giresun’a şehit geliyor mu? Bundan rahatsız olanlar var. Eskiden olduğu gibi milletin kanını emmek isteyenler var.

  Geçen hafta bunun için tuzak kuruldu. Türkiye içinde de bir grup bunlara alet oldu.

  Silivri’de mahkemelere hakaret eden bu genel müdür değil miydi? Polisimize an avrad küfür eden bunun milletvekili değil mi? Şimdi çıkmış polis içindeki çeteleri savunuyor.

  İster yürütmede ister yargıda, bu yanlışları yapanlar karşılarında bizi bulacaklardır. Bu tuzakları millet bozacaktır.

  Çarkçıbaşı derken boşuna demiyoruz. Nerede çete, kirli örgüt varsa CHP’yi bunun yanında bulursunuz. Şimdi de yıllardır hakaret ettikleri bu çetenin yanında saf tutuyorlar.

  CHP, yolsuzluk arıyorsa dosyasını raftan indirdiği şimdi aday yapmak istediklerine baksın.

  Yağma yok, hiç kimse milletime bedeller ödetemeyecek.

  Devletin içine sızmış paralel devlet arayışındaki çetelere izin vermeyeceğiz.

  Kirli bir ittifak oluştu. Hangi gazetelerin ortak manşet attığına, hangi televizyonların aynı dili kullandığına bakın. Tıpkı 27 Mayıs’ta, 12 Eylül’de, 28 Şubat’ta olduğu gibi ip gibi dizildiler.

  Dindar kisvesi latında bazı zavallı örgütleri taşeron olarak kullanıp ülkemde kaos çıkarmak istiyorlar. Biz kasetlerle, kirli yabancı basınla, yolunu şaşırmışlarla yürümüyoruz. Bize önce Allah, sonra millet yetetr. Biz milletle yürüyoruz. Sizin emanetinize uzanan eller kırılacaktır.

  Yolsuzluk kılıfı altında, faiz lobisinin, silah lobisinin operasyon yapmasına müsade etmeyeceğiz. 30 Mart’ta bu oyunu siz bozacaksınız.

  Kimse moralini bozmasın, onların tuzağı varsa Allah’ın da tuzağı var, bu aziz milletin de tuzağı var. Bu süreçten alnımızın akıyla çıkacağız.

  76 milyon kardeş olalım ama kardeşine kurşun sıkanlardan, kardeşinin izzetiyle oynayanlardan olmayalım.

  Okunma Sayısı ; 454

  Başbakan Erdoğan’dan çok sert sözler Benzer Yazılar

  Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik! Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği ve bazı
  Erdoğan’dan Bürokratlara Mesaj: Şikayetler Alıyorum, Versin İstifasını Çeksin Gitsin Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sorumluluk almaktan
  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Başbakan Erdoğan’dan çok sert sözler Etiketler