Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Başbakan: Bu Sefer Adana’yı İstiyorum

  Başbakan: Bu Sefer Adana'yı İstiyorum

  Başbakan: Bu Sefer Adana’yı İstiyorum

  Turizm Bakanı Ömer Çelik, Başbakan Erdoğan’ın, “Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana’yı istiyorum. Onlar ne yapacaklarını bilirler” dediğini açıkladı.

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun için düzenlenen tanıtım toplantısında, ‘Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin AK Partili olması için uğraşacağız’ dedi.

  “BAŞBAKAN BU KEZ ADANA’YI İSTİYOR”

  Bakan Çelik, Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda yapılan toplantıda, konuşmasına salonda bulunanlara Başbakan Erdoğan’ın selamını ileterek başladı. Başbakan Erdoğan’ın ‘Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana’yı istiyorum. Onlar ne yapacaklarını bilirler’ dediğini belirten Çelik, partililerin dediği gibi “AK kadroların” dik durmaktan başka bir şey bilmediklerini ifade etti.

  “AKLIMIZDAN 3 ŞEYİ ÇIKARMAYALIM”

  AK Parti kadrolarının bir sürü belaya, sıkıntıya, provokasyona, tuzağa direnmesi ve bu iradeyi koymasının partililerin sayesinde olduğunu vurgulayan Çelik, ‘İnşallah üç şeyi yerine getirirsek, aklımızdan üç şeyi çıkarmazsak inşallah seçimin ertesi sabahı belediyenin önünde buradaki gibi toplantı yapacağız. Seçim gününün ertesi sabahına kadar aklımızdan üç şeyi çıkarmayacağız. Bu üç şey de Adana, Adana ve Adana’ dedi.

  “ÖNCE ALLAH SONRA MİLLET”

  AK Parti’de arka sıralarda oturanların, ön sıralarda oturanlardan daha çok hakkı olduğunu belirten Çelik, şöyle konuştu: “Arka sıralarda oturanlar, ismi burada zikredilmeyenler, sabırla toplantının başlamasını bekleyenler, size söz veriyorum. Hepinizden daha çok ben çalışacağım ve koşacağım. Sizin çok çalışacağınızı ve her vatandaşımıza ulaşacağınızı biliyorum. Ama Allah bana sağlık, güç, kuvvet versin hepinizden daha fazla ben çalışacağım. Çünkü bu parti, bir faninin hayatında asla nasip olmayacak imkanları nasip etti bize. Allah bize nasip etti; bu milletin hayır ve duası bu parti sayesinde üzerimize yağmur gibi yağdı. Allah bize nasip etti; bu milletin imkanlarını, gücünü ve kuvvetini Somali’den Moğolistan’a, Gazze’den Bosna’ya sizin sayenizde götürdük. Aradan geçen 11 yılda bu memleket krizler içinde boğulurken, krizden çıkamazken sizlerin bu salonlarda bir araya gelmeniz ve iradenizi ortaya koymanız ile büyük bir güç merkezi haline geldi. Bunun kuvvet kaynağı, ne ekonomi, ne petroldür, ne de başka bir zenginlik keşfettik. Bunun yegane kuvvet kaynağı sizsiniz. Biz, sizin adınıza ‘önce Allah sonra millet’ diyen bir yolda hep beraber yürüyoruz.’
  Yerel seçim öncesi birlik ve beraberliğin önemine dikkati çeken Çelik, AK Parti’de makamdaki yer yükseldikçe sorumluluğun arttığını, ülke ne kazanmış, ne elde etmişse milletin desteği sayesinde olduğunu kaydetti.

  “KENTE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ”

  Verilen güç ve destekle Başbakan Erdoğan liderliğinde bu hareketin hiçbir şeyden korkmadan, hiçbir şeyin önünde eğilmeden, gösterilen iradeye sahip çıkarak ve bu iradenin peşinden koşarak, yolundan sapmadan Adana’yı daha çok büyüteceklerini dile getiren Çelik, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Adana için daha fazlasını yapacağız. Çünkü biz büyük bir kadroyuz ve büyük bir ekibiz. Pek çok kıymetli başkan aday adaylarımız vardı. Bu arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Genel merkezimiz anketler yaparak, teşkilatlarımıza sorarak ve bazı başka izlenimler alarak bazı arkadaşlarımızı aday olarak belirledi. Bunun neticesinde büyükşehirler başta olmak üzere adaylar açıklandı. Ama görüyorsunuz, AK Parti’nin içerisinde küskünlük ve dargınlık yok. Hepimiz bir ve beraberiz. Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin AK Partili olması için uğraşacağız. Her arkadaşımızın çok çalışacağını biliyorum. Biz sadece Adana büyükşehir için çok daha fazla olmaya değil, bunun ötesine giderek örselenmiş Adanalılık kimliği, yıpratılmış ve incitilmiş insanımızı yeniden Adanalılık kimliği etrafında aynı duygudaşlık, aynı kaderdaşlık ve kardeşlik etrafında inşallah bu seçim sürecinde, ondan sonra da belediye AK Partili olduğu zaman önümüzdeki bütün yıllar boyunca bir araya getireceğiz. Sadece Adana Büyükşehir Belediyesi’ni almakla kalmayacağız kente yeni bir soluk ve nefes getireceğiz. Büyükşehir belediyesini almamız yetmez. 15 ilçenin 15’ini de istiyoruz.”

  “HAYIRDA YARIŞMAK BİZİM İŞİMİZ”

  AK Parti’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun da aile fertlerine, Başbakan Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Çelik ve tüm parti mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür etti. Önlerinde zorlu ve onurlu bir hizmet maratonu olduğunu, bunun adının da ‘Büyük Adana Maratonu’ olduğunu dile getiren Torun, ‘Bu maratonu inşallah başarıyla bitireceğiz. Daha yolun başındayız, birlik ve beraberce bu yolu aşacağız. Ben hizmet için varım ve onun için de huzurlarınızdayım. Bu toprakların bizden hizmet alacağı var. Bu onur halkımız tarafından bizlere verilirse yapacağımız çok hizmetler var. Hayırda yarışmak bizim işimiz, bunun için varız ve bunun için geliyoruz’ dedi.

  “HAYALLERİMİZ VAR”

  Adana’ya dair hayalleri olduğunu, ülkesini çok sevdiğini ifade eden Torun, “Halka hizmet hakka hizmettir. Bunun için buradayım ve bu aşkla yola çıkıyoruz. Şimdi birlik, bütünlük ve esenlik ikliminin, üretmenin ve faydalı olmanın vaktidir. Küskünlüklere ve gönül koymuşluğa son vermek, el ele verip Adana Büyükşehir ve 15 ilçe için geliyoruz’ diye konuştu. AK Parti Adana Milletvekilleri ve İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı’nın da birlik ve beraberlik mesajları verdiği toplantıya çok sayıda partili katıldı.

  Okunma Sayısı ; 549

  Başbakan: Bu Sefer Adana’yı İstiyorum Benzer Yazılar

  Habur’da gece tatbikatı! Zırhlı araçlar hızlı manevra ile geçiş yaptı Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Irak sınırındaki Şırnak’ın
  Adil Öksüz’ün serbest bırakılmasına ilişkin davada itiraf geldi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) sözde “Hava Kuvvetleri
  İstanbul Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı’ndan Kalaşnikof’lu Paylaşım İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Deniz
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Torunu Canan Aybüke İçin Alışveriş Yaptı Cumhurbaşkanı, altıncı ve en küçük torunu Canan Aybüke için kıyafet
  TSK, Asker Üniformalarındaki Göktürkçe “Türk” Yazısını ve Bozkurt Armalarını Yasakladı Türk Silahlı Kuvvetleri, HDP’nin

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Başbakan: Bu Sefer Adana’yı İstiyorum Etiketler