Bakan yine elini cebine attı

GezeGen GezeGen     23-12-13     Haberler     Bakan yine elini cebine attı     16 Defa Okundu

Bakan yine elini cebine attı

Bakan yine elini cebine attı

Trabzon’da gençlere para dağıtan Çevre ve Şehirclik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın son görüntüleri akıllara 15 Nisan’da Edirne’de kanser hastası üniversite öğrencisi Dilek Özçelik’i getirdi. Özçelik, Bakan’dan bulunamayan ilaçları için yardım istemiş Bayraktar da hemen elini cebini atarak 200-300 lirayı genç kıza vermeye çalışmıştı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon’da vatandaşlara bol bol para dağıttı. Bakan Bayraktar’ın para dağıttığı bu görüntüler, sosyal medyada çok ilgi gördü. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın para dağıtma anları internet dünyasında tık üstüne tık rekoru kırdı..

EDİRNE’DE KANSER HASTASI GENÇ KIZA PARA VERMİŞTİ
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 15 Nisan’da kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçlarının temini için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kızın cebine para koyup, ilaçları kendisinin almasını istedi ve ‘düşürme’ diye uyardı. Kendisine dilenci muamelesi yapıldığını söyleyerek alınan üniversiteli kız Selimiye Camii’nde namaz kılıp çıkan Bakan Bayraktar’a giderek, “Ben dilenci değilim, tedavim için yardım istedim” dedi ve cebine konulan parayı Bayraktar’ın eline tutuşturup ağlayarak uzaklaştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.