Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

  Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

  Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

  Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

  Kış aylarından geri kalan, kuru, nemsiz, matlaşan bir cilt yapısını peeling le tazeleyin. Güneşli günler gelmeden, sivilce akne izi, pigment lekelerini ve kırmızı görünümlü kılcal damarlı cilt sorularını giderin tedavinizi tamamlayın.

  Baharda Cilt Sorularını Gideren Yöntemler

  Kuruyan matlaşan cilt peeling le pürüzsüzleşir
  Baharın gelmesi, cilt ve vücudumuzda değişiklikler gösterir. Kış aylarında kapalı ortamlarda daha fazla kaldığımızdan dolayı ve soğuk havanın etkisi cildimizi kurutur, nemsiz bırakır mat ve solgun görünüme neden olur. Bu cilt sorunlarını giderip kusursuz güzel bir cilt görünümü kazanabilirsiniz.
  Biyolojik peeling yöntemi:Biyolojik peeling yöntemi, cildi yenileme amacıyla cildi soyma yöntemidir. Amaç ciltteki mat ve kalınlaşmış görünümlü ölü deri tabakasının atılıp alttan, sağlıklı, canlı bir cilt görü-nümü kazandırılır.
  Yapılandırılma Yöntemi: Mask Powder Soft, derin okyanuslardan elde edilen kırmızı, kahverengi yosun lar cilde nem depolama özelliğine sahiptir ve cildi canlandırarak mat görünümü giderir. Ayrıca Vitamin C ve Hyaluronsaure Serum, etken madde içeriği ile cildi pürüzsüzleştirir, cildin nem dengesini koruyan maskedir.

  Kırmızı Görünümlü Kılcal Damarlara Oxy Terapi

  Oxy terapi yöntemi:Oksijen cilt ve vücudun tüm hücrelerinin ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez bir maddedir. oksijen terapi yönteminde özel “Capillary Concentrate Serum” ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına nüfuz edilir, aktif serum basınçlı oksijen cihaz sayesinde ciltte depolanır. Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır. Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde kırmızı görünümlü kılcal damarlı cilt yepyeni bir yaşam, ciltte canlılık, kırmızı görünüm solmuş ve ince kılcal damarların geri çekilmiş ciltte tazelik medya-na gelir.

  Yapılandırma:Mask Powder Couperose, özelikle hassas kılcal damarlı cilt tiplerinde cildi rahatlatan, kır-mızı renkli kılcal damarlı görünümlü ciltlerde, kırmızı rengi solduran cildin tabii görünümünü sağlayan ve cildi yapılandıran yoğun bakım maskesidir.

  Yazdan Önce Pigment Lekeleri, Akne İzlerine de Diamant Micro Dermabratıon ile Vedalaşın

  Derinin en üstünde bulunan tabakayı yüzeysel ve aşamalı soymaya yönelik bir yöntemdir. Bu işlemde cilt yüzeyine temas eden micro kristaller yumuşak bir soyma işlemi yapmakta, ölü deri hücreler ve deri atıkları cihazın vakum sistemi tarafından emilmektedir. Cildi zedelemeden lekelerin giderilmesi, akne sivilce izlerin düzeltilmesi amacıyla uygulanır. Alttan canlı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Bu sayede cilt tazelenir, canlanır ve pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olur.

  Yapılandırma:Ultrashall yöntemi, özellikle Diamant Micro Dermabratıon sonrası cildi tekrar yapılandır-ma amacıyla uygulanan yöntemdir. Ultrashall uygulamasında metal yuvarlak şeklinde olan cihaz lokal olarak ısınır ve ısı kan dolaşımını yükseltir. Bu sayede hücrelere yeterli oksijen sağlar ve yeni hücre oluşumunu yükseltir. Mekanik etkisi cildi yapılandıran Hyaluron acit, Vitamin C, Kollejen, Elastin etken maddeleri mikromasaj şeklinde cildin alt tabakasına nüfuz ederek kolajen sentezini uyararak bağ dokusunu kuvvetlendirir ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır. Yeni oluşan hücreler üst deride doku bozukluğunu onarır ve tekrar yapılandırır. Pigment lekelerinin rengi açılır, akne izleri onarılmış olarak pürüzsüzleşir.

  İstenmeyen Tüylere Lazer Epilasyon

  tüyleri gidermenin en etkili yöntemi lazer epilasyondur. Güneşin etkisi az olduğu aylarda yani İlkbahar en uygun dönemdir. Baharla birlikte deniz mevsimi başlamadan istenmeyen tüylerden kurtulmuş olursunuz.

  Sağlıklı ve Güzellik dolu günler dileği ile

  Okunma Sayısı ; 640

  Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi Benzer Yazılar

  Islak saçla uyumanın zararları Yoğun bir günün ardından duşa girmek kadar rahatlamaya yardımcı bir şey yok. Fakat bu rahatlık saçlarınızı
  Cinsel hastalık belirtileri Günümüzde yaygın bir sağlık sorunu olarak görülen cinsel hastalık belirtileri sizlere bu tarz bir hastalığa sahip
  Sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler Hayatınızın en önemli sınavı yaklaşıyorsa sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler tüketerek sınava
  Süt içelim mi, içmeyelim mi? Sağlık alanında artıya, eksi demenin prim yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Yıllar süren adeta iğneyle kuyu kazılarak
  Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir? Ağız kuruluğu hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biridir. Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir?

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi Etiketler