Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Aziz Yıldırım’dan olay açıklamalar!

  Aziz Yıldırım'dan olay açıklamalar!

  Aziz Yıldırım’dan olay açıklamalar!

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu’nda gündemle ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

  -Başında beri söylüyorum biz şike yapmadık. Bu siyasi olayın nereye geldiğini hepimiz görüyoruz. 16 yıllık süreç içerisinde hiçbirimiz siyaset sokmadık. Tabi ki siyasi düşüncelerimiz vardır, o düşüncenin iktidarda olması için çalışma yaparız. Hepimizin gönlünde bir parti vardır ama biz siyaseti hiçbir zaman işin içine sokmadık. Fenerbahçe Atatürk’ün kulübüdür. Fenerbahçe, Türkiye Cumhuriyeti’ni koruyacak son kaledir, bunu herkes bilsin.

  -Suçluyuz, tek suçumuz var Atatürkçü olmak. Operasyonun başladığı günlerde belki Fenerbahçeliler ‘Acaba böyle bir şey var mı?” diye düşünüyorlardı. Ama gelinen noktada herkes biliyor bunun şike davası olmadığını.

  -Tüm Türkiye’de yaşayan insanlara görev düşüyor. Türkiye Cumhuriyeti dışında başka bir şey olamaz. Paralel devlet olamaz, böyle olursa devlet çöker.

  -3 senedir çektiklerimizle gelinen noktada Başbakan’ın kendi ağzından da kumpas kuruldu diye açıkladı. Bu fezlekelerle mahkemenin devam etmesi, bizim savunma şansınımızı ortada kaldırmıştı.

  -Haklıyız ya da haksısız diye söylememizin anlamı yok, bu konuları kapatacağım. Ben burdayım, veda konuşması da yapmıyorum.

  -Başından beri söyluyorum. Ben Fenerbahçeli doğdum, Fenerbahçeli öleceğim. Ben bu kulübün kapısında bekçisi olmaya razıyım.

  -Bundan sonra ne olacağı konuşuluyor.. Bu kulübün bir tüzüğü var, ona uygun devam edilir.

  -1998’de başkan olduktan sonra ekonomik olarak güçlü olmamız gerektiğini söyledik. Türkiye’de amatör şubeleri Fenerbahçe ayakta uymaktadır. Fenerbahçe vergilerini ödemektedir. Bizden başka kimsenin ödediğini sanmıyorum.

  -Dünkü toplanının ertelenme nedeni gelecek adına karar vermekti… Hukukçu arkadaşlarla çalışma yapıyoruz. Gereken ne ise yapacağız.

  -Devletin spora önem vermesi gerekir. Maalesefe devlet, sporu üvey evlat olarak görüyor.

  -Benim ismim para ediyorsa benim hakkımı vereceksin. Bütün kulüplerin hakları verilmeli. İddaa’nın kazandığı para: 3 milyar dolar.

  -Fenerbahçe bir taraftan zincirlenmiş, bir taraftan inek gibi sağılıyor ama karşılığını alamıyor.

  -Kenan Evren’in yerine AVM yapılması… İmar planını dahi çıkardık, okulları teslim ettik. Orasını devlet bize bağışlamıyor. Kiralarını da alacaklar, Gelirden pay alacaklar, ayrıca kira alacaklar. Belediye’den de imarını hallettik. Şuanda da Maliye Bakanı’yla anlaşmalar yapılıyor. Projeler hazır. Ben yoksam da arkadaşlarım bu projeyi hayata geçirecek. Kalamış’ta ihale yapılacak. Devlet bunu ihaleye çıkarıyor. Bende Koç’la Şahenk’le görüştüm. Fenerbahçe’nin payı olsun dedim. Onlar da onlar da olumlu karşıladılar. Sonra ‘Vay efendim bunu yapamazsınız’ dediler.

  – Fenerland projesi… Kulübe gelir getirecek bir yer yapalım, vatandaşa açık olsun, gelir gelsin dedik. ‘Nasıl yaparsınız bunu’ dediler.

  -Aziz Yıldırım, Başbakan Erdoğan’ın 1995 yılında “Sizleri saygıyla selamlıyorum. Yönetim Kurulu’na girmem için Ali Şen tarafından yapılan teklif için affını istedim. Fenerbahçe için her zaman hizmet vermeye hazırım. Fenerbahçe’de ilk yapılacak iş, altyapıyı iyi kurmaktı. Fenerbahçe’ye Şampiyonlar Ligi mücadelesinde başarılar dilerim. Fenerland projesi bir an önce hayata geçirilmelidir.” şeklinde yaptığı konuşmayı hatırlattı ve “Şimdi ise Fenerland’a karşı çıkılıyor.” dedi.

  -Bu sezon mutlaka şampiyon olmamız lazım, tahriklere kapılmayalım. “Yuh” desen ceza geliyor artık.

  Okunma Sayısı ; 583

  Aziz Yıldırım’dan olay açıklamalar! Benzer Yazılar

  Real Madrid 0-3 FC Barcelona | Türkçe Spiker | 23/12/2017
  Barcelona, Arda Turan’ı Takımdan Gönderme Kararı Aldı İspanyol basını, Katalan ekibi Barcelona’nın Arda Turan’ı kesin olarak
  Bruma, Galatasaray’la Son Maçına Çıkacak Galatasaray’ın transferi konusunda Alman ekibi Leipzig’le anlaştığı Bruma, Atiker Konyaspor’la
  Ziraat Türkiye Kupası’nda Şampiyon Atiker Konyaspor Oldu Ziraat Türkiye Kupası’nda Atiker Konyaspor, finalde Medipol Başakşehir’i
  İETT Futbol Takımı, Dünya Kurumsal Kupa Oyunlarında Şampiyon Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir dönem kaptanlığını yaptığı İETT

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Aziz Yıldırım’dan olay açıklamalar! Etiketler