Alınteri stadı ( Sohbet.Net )

GezeGen GezeGen     12-12-13     Spor     Alınteri stadı ( Sohbet.Net )     118 Defa Okundu

Alınteri stadı

Alınteri stadı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’dan yeni yapılacak stadın yapı inşaat ruhsatını, dün sabah yapılan törenle teslim aldı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni yapılacak stadın yapı inşaat ruhsatını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’dan aldı. Belediyenin Levent’teki binasındaki törende konuşan Fikret Orman, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları yine Beşiktaş Belediyesi’nden aldıkları yıkım ve kazı ile alakalı ruhsatla yaptıklarını belirterek, “Artık temel beton işlerine başlayacağımız için bundan sonra inşaat ruhsatına ihtiyacımız vardı. Bugün inşaat ruhsatımızı alacağız. Sayın başkan bize çok destek oldu” diye konuştu. Orman, statla ilgili spekülasyonlar için de, “Hiçbiri doğru değil. Beşiktaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ilgili tüm izinleri almıştır. Aramızdaki protokol, stadın kapasitesi büyüdüğü için yeniden Gençlik Spor’a tahsis edilecek koltuklar ve otoparkla alakalıdır. Yıkımımızı yaptık, ruhsatımızı alıp, inşaatımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

BİZDE, KAR YAĞIŞI SORUN YARATMAZ
Fikret Orman, şöyle devam etti: “Orada artık kütleler görülmeye başlayacak. Loca ve VIP koltuk talebi var, talep edenlere vermeye başladık. Lansmanını da yapacağız. Kış şartları el verirse de bu hafta içinde betona başlayacağız. ‘İnşaat ruhsatını alıp, öyle başlayalım’ dedik. Kar kalktığı zaman beton işlerine başlayacağız. Şu ana kadar bir kredi anlaşmasının son aşamasına geldik. Gece gündüz çalışıyoruz. Beşiktaş’a ve Türk sporuna bundan sonra da hizmet edecek çok güzel bir stat yapıyoruz. Bu Beşiktaş alınteri, Beşiktaşlıların parasıyla, Beşiktaş’ın kaynaklarıyla yapılan bir stat.” Bu arada Başkan Orman, Telekom Arena Stadı’nda Şampiyonlar Ligi maçında kar nedeniyle sıkıntı yaşandığını hatırlatması üzerine; tüm tedbirleri aldıklarını, kendi statlarında öyle bir şeyin olmayacağını söyledi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.