Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • AK Parti Antalya Adayı Menderes Türel Oldu ( Sohbet.Net )

  AK Parti Antalya Adayı Menderes Türel Oldu

  AK Parti Antalya Adayı Menderes Türel Oldu

  Başbakan Erdoğan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Menderes Türel’i gösterdi. Böylece AK Parti’nin adayını açıklamadığı il kalmadı.

  Başbakan Erdoğan, Antalya dışında bütün il adaylarını açıklamıştı. Bu akşam Antalya’da partisinin düzenlediği yemeğe katılan Erdoğan Antalya adayını açıkladı. Ak Parti’nin 30 Mart Yerel Seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel oldu. Bu adayla birlikte Ak Parti bütün büyükşehir ve il adaylarını açıklamış oldu.

  İşte Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından önemli satır başları;

  Antalya’da bir kez daha tarihi günler yaşıyoruz. Antalya’da yeni bir dönemin kapılarını bu akşam aralıyoruz. Dün İzmir’de açıkladığımız 12 il başkan adaylarımızla birlikte geriye sadece Antalya adayımız kaldı. Bugün Antalya’da sadece adayımızı açıklamıyoruz. Bu gece burada misafirimiz. İnşallah yarın da açılışlara devam edeceğiz.

  “Antalya GÖZBEBEĞİMİZ OLDU”

  Antalya 11 yıllık iktidarımız döneminde her zaman göz bebeğimiz oldu. Antalya’yı bir dünya markası yapmak için prestij sahibi projeler geliştirdik. Antalya’yı marka haline getirmeye devam edeceğiz. Yatırımların toplam tutarı 13 milyar liradır. Ulaştırma ve haberleşme için 2,5 milyar lira, eğitim için 1,5 milyar liralık yatırım gerçekleştirdik

  Antalya’da 66 bin 518 derslik yaptık. 2 yeni üniversite kurduk. Yeni hastaneler, sağlık tesisslerle, sağlık personeli sayısıyla turizm olduğu kadar Antalya’yı sağlık merkezi yaptık.

  Göreve geldiğimizde mevcut havalimanını genişletme kararını aldık. Hemen adımı attık, ve genişlettik. Bugün de resmi açılışını gerçekleştirdiğimiz havalimanını hizmete açtık.

  “SÖZÜMÜZÜN ARKASINDA DURDUK”

  Antalya’da çok büyük projeleri başlattık. Bir sözümüz vardı, 33 bin kişilik bir stadyum sözü vermiştik. Bu sözün arkasında durduk, stadyumun inşaatı hızla devam ediyor. 30 Mart inşallah Antalya için yeni bir Milat olacaktır. Ak Parti olarak Antalya’yı her zaman olduğu gibi kucaklayacağız.

  Antalya’da bizi çok yoğun bir 3,5 ay bekliyor. 29 Mart’a kadar bize uyumak, yorulmak, dinlenmek yok. O akşama kadar 81 vilayetin tamamında kavga yok, münükaşa yok, çekişme yok. Bütün teşkilat bir olacağız, diri olacağız.

  Antalyalı kardeşlerimize bu 3,5 aylık sürede Türkiye’yi kardeşlikle nasıl büyüttüğümüzü anlatacağız.

  “MUHALEFET NE DERSE DESİN HUZURUMUZ VAR”

  CHP’de MHP’de BDP’de terör meselesi üzerinde farklı farklı kara propagandalar yapıyorlar. İstikrar, güvenlik sayesinde, Antalya’ya şehit haberleri gelmiyor. Antalya’da anneler babalar huzurlu. Bu istikrar ve güven sayesinde Antalya’ya her yerden akın akın turistler geliyor. Muhalefet ne derse desin 81 vilayetimizde huzur var.

  81 vilayetimizde bayrağımızı, göğsümüzü gere gere sallıyoruz. CHP ve MHP Sivas’ın ötesine geçemiyor. CHP, MHP, BDP, Antalya’da istismarın dilini kullanacak biz gönül dilini kullanacağız.

  “BETONLAŞMAYI BİTİRİN”

  Antalya için seçmiş olduğumuz başkan adayımıza ve ekibimize sesleniyorum; Antalya’da şu çirkin betonlaşmayı artık adeta bitirme noktasına gelmeniz lazım. Kaçak yapılaşmaya kesinlikle son vermeniz gerekiyor. Esnafa yapacaklarınızı anlatın. Esnafla birlikte hareket edin. Antalya’nın iş adamlarıyla hareket edip, onların önünü açın. Antalya’da evine ekmek götürmekte zorlanan varsa yanında olun. Artık Antalya’da köylerden de büyükşehir belediye sorunlu. Suyu kesilen köye artık büyükşehir belediyesi götürecek.

  Yeni büyükşehir yasasında hem imar hem hizmet bütünlüğü var. Bundan önce bu yoktu. Örneğin şu anda bazı belediyelerimiz “ben bunu yapamam ki” dediler. Biz de dedikki, en sıkıntılı belediye Konya’dır. Oturduk konuştuk, dedikki yapacaksın bunu.

  BAŞBAKAN İSTANBUL’UN İLÇELERİNİ ÖRNEK GÖSTERDİ

  İstanbul’un meşhur bir Kadıköy’ü vardır. Bakırköy’ü vardır. Oralar eskiden köydü. Şimdi en gelişmiş ilçeleri. Aynı durum Antalya’da da olacak, yeni büyükşehir olan 14 şehrimizde de olacak. 30 tane büyükşehir Türkiye nüfusunun yüzde 70’ine hitap ediyor. Bunu CHP’nin MHP’nin anlaması mümkün değil. Biz bu işin içinden geldik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni biz CHP zihniyetinden aldık. Hatırlayın çöp vardı, hava kirliliği, susuzluk vardı. Bakın 2014’e geldik. İstanbul’da susuzluk diye bir şey yok. Bunlar bir yerel yönetimin yaptıkları. Çöp meselesinde en ufak bir sıkıntı yaşanmadı, yaşanmıyor. Göreve geldiğimizde İstanbul’un 50 bin doğalgaz abonesi vardı. Ben bıraktığımda 1 milyon abone vardı.

  “DAĞLARI DELEREK BİRBİRİNE BAĞLADIK”

  Bize Haliç’i farklı bırakanlar şimdi tertemiz bir Haliç görüyorlar. Boğaz’ı dağları delerek birbirine bağladık. Antalya’da doğalgaz var ama yaygınlaşması için hala çaba yok. Çiftçiye yüzde 59 faizle kredi veriliyordu, yüzde 5’e düştü. KOSGEB’in verdiği destekler de var artık Artık hortumlama peşkeş çekme yok. Ana muhalefete sorarsan yandaşa peşkeş çekiliyor. Ama 5 yılı doldurmadan nefesleri tükendi.

  Okunma Sayısı ; 739

  AK Parti Antalya Adayı Menderes Türel Oldu ( Sohbet.Net ) Benzer Yazılar

  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı
  Erdoğan: Bağımsız Filistin’in vücut bulması gerek! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çad Cumhurbaşkanı İdris Debi ile Çad’da ortak basın
  Üç il için Bakanlar Kurulu kararları Resmi Gazete’de yayımlandı Ankara, Kayseri ve Konya’da bazı alanların kentsel dönüşüm ve

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  AK Parti Antalya Adayı Menderes Türel Oldu ( Sohbet.Net ) Etiketler