Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Ailem bakire olmadığımı öğrenirse biterim!

  Ailem bakire olmadığımı öğrenirse biterim!

  Ailem bakire olmadığımı öğrenirse biterim!

  SORU: Sevgili Figen Ablacım.Ben 18 yaşında bir kızım, daha doğrusu kızdım. Bir hata yaptım şimdi ayrı olduğumuz sevgilimle ilişkiye girmiştim. Şimdi kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Bu işlemi ne zaman yaptırmam gerekiyor? Kime başvurmalıyım? Ailem bir gün benim evlenmemi isteyecek. Öğrenirlerse biterim!
  CEVAP: Sevgili kızım, bunu sevişirken düşünseydin keşke diyeceğim ama olan olmuş artık. Ben evleneceğin adama dürüst olmandan yanayım ama bir uzman olarak sana bu bilgiyi vermem de gerekiyor. İlk geceden 1-2 gün önce yapılması gerekiyor ama evlendiğin gün yapılırsa daha da iyi olur. Bu belirttiğim günlerden önce yaplırsa bir işe yaramaz. Bu işlemi de kadın doğum uzmanları yapar.
  Varikosel kısırlığa neden olurmuş, ne yapmalıyım?
  SORU: İyi günler. Bana bir süre önce varikosel teşhisi konuldu. Ben bir yerde bunun kısırlığa neden olabildiğini de okumuştum. Acaba doğru mudur ve benim bu konuda ne yapmam gerekir? Gerçekten çok endişeliyim. Teşekkürler.
  CEVAP: Değerli okurum, varikosel yumurtalığa giden toplar damarların genişlemesidir. Genellikle sol tarafta olur. Varikosele bağlı olarak zaman içerisinde, sperm sayısı, hareketi, yapısı bozulabilir. Bunlar da çocuk sahibi olmanı etkileyebilir. Cerrahi bir tedavisi vardır. Bir üroloji uzmanına gidersen bu konuda sana yol gösterici olacaktır.
  1 yıl önce girdiğim ilişkiden mikrop mu kaptım acaba?
  SORU: Sanırım bundan yaklaşık 12 ay önce korunmadan bir cinsel ilişkide bulundum. Daha sonra da aynı şekilde bir yıl boyunca aralıklarla devam etti. Şimdi penisimde hafif kızarma ve kaşınma başladı. Acaba bu korunmasız ilişki nedeniyle mi mikrop kaptım?
  CEVAP: Değerli okurum, korunmasız olarak girilen ilişkilerde her zaman hastalık kapma olasılığı vardır. Senin durumun için kesin bir şey söyleyebilmek için görmek gerekir. Muayene etmeden bir şey söylemek doğru olmaz. Şikayetlerin devam ederse bir uzmana görünmeni tavsiye ederim.
  Boşalırken aşırı derecede zorlanıyorum…
  SORU: Figen hanım, benim sorunum boşalırken aşırı derecede zorlanmak… Sağ arka yanımda ve testislerimde yanma oluyor boşalma sonunda. Daha önce kronik prostatit teşhişi konmuştu ve bu gittiğimde varikosel teşhişi kondu. Varikosel varsa sağ böbrek civarı ağrı yapar mı?
  CEVAP: Değerli okurum, kronik (süregen) prostat enfeksiyonunda boşalırken yanma, ağrı gibi yakınmalar olabilir. Bu yönden uzun süreli antibiyotik tedavisi, alkol ve baharattan kaçınma, soğukdan korunma gibi önlemlerle bu yakınmaların azaltılabilir. Varikosel genellikle o taraf testisde ve kasık civarında ağrı yapar, böbrek civarı bir ağrı var ise bunun araştırılması gerekebilir (örneğin taş olabilir).
  Prolaktin yüksek çıktı, bu hamile kalmayı nasıl etkiler?
  SORU: Merhaba doktor hanım 29 yaşındayım, evliyim ve uzun süredir adet düzensizliği yaşıyorum. Her ay gecikmeli olarak adet görüyorum. Doktora gittim bazı hormon testleri yapıldı ve prolaktin yüksek çıktı. Benim sorum acaba prolaktin yüksekliği çocuk sahibi olmayı nasıl etkiler?
  CEVAP: Değerli okurum, prolaktin yüksekliği çocuk sahibi olmanı olumsuz etkileyebilir. Prolaktin yükseliğinin ilaç tedavisi mümkün. Doktorun bu konuda gerekli önlemleri alacaktır.
  Kadınlarla birlikteliğimde sertleşme olmuyor…
  SORU: Doktor hanım, internette bazı sitelerde, çocuk sahibi olmak isteyenlerin gün aşırı ilişkiye girmesi tavsiye ediliyor. Acaba bunun nedeni erkekte sperm sayısını artırmak mıdır yoksa sperm kalitesini yükseltmek midir?
  CEVAP: Değerli okurum, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin, kadının yumurtlama döneminde (ki bu kadın doğum uzmanı tarafından takip edilerek size bildirilir) ilişkiye sıklıkla girmesi önerilir. Bunun dışında gün aşırı ilişkiye girilmesinin ekstra bir avantajı olduğunu düşünmüyorum.

  Okunma Sayısı ; 1.380

  Ailem bakire olmadığımı öğrenirse biterim! Benzer Yazılar

  Tatilde sevişmek Bir kaç yıl önce üç kız arkadaş tatil için Antalya’ya gitmiştik, 17–18 yaşlarındaydık. Bir gün sahilde top oynarken,
  Merakımı tatmin ettim Aslında ilk deneyimim hiç de düşündüğüm ya da hayalimde canlandırdığım kadar güzel değildi. Karşımdaki insanı
  Kadınların yatakta duymak istediği en seksi aşk sözleri Yatakta dut yemiş bülbüle dönenler, havuz problemi çözer gibi bir ses tonuyla konuşanlar,
  Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları) Yatak odanızı canlandırmak istiyorsanız kamasutra seks pozisyonları aradığınız şey olabilir.
  Cinsel açlık nedir? Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu kadar biraz da kafa karıştırıcıdır.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Ailem bakire olmadığımı öğrenirse biterim! Etiketler