ADINI ARIYOR

GezeGen GezeGen     26-06-15     Magazin     ADINI ARIYOR     99 Defa Okundu

ADINI ARIYOR

ADINI ARIYOR

İsim hakkı nedeniyle mahkemenin tedbir koyduğu ‘Kahpe Bizans’ın ikincisinin çekimleri sürüyor. Gani Müjde, “Sosyal medyada ‘Bizans’ın adını sen koy’ hashtag’iyle kampanya başlatacağız” dedi

İsim hakkı nedeniyle yapımcı Gani Müjde’nin, Arzu ve Özen Film’le mahkemelik olduğu filmden ilk fotoğraf kareleri ortaya çıktı. Rumelihisarı’ndaki çekimlerde sette konuk oyuncu olarak yer alan Hakan Yılmaz, dönem kıyafetleriyle rolü gereği önünde yatan bir iskeletin nabzını ölçerken, başında bekleyen cellat karşısında ne yapacağını şaşırdı. Murat Dalkılıç ise sarı peruğuyla ilgi odağı oldu.

Filmin adının henüz belli olmadığını söyleyen Gani Müjde, “Önümüzdeki hafta, Twitter, Facebook ve Instagram’da ‘Bizans’ın adını sen koy’ hashtag’iyle kampanya başlatacağız. Kampanya bir ay sürecek. Seçtiğimiz filmin adını gönderen kişi özel davetlimiz olacak” dedi. Müjde, dava için “Lehimize sonuçlanırsa o ismi kullanabiliriz” diye konuştu.

SEÇKiN ŞENVARDAR

(milliyet)

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.