Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Adalet Bakanı Ergin: Bugüne Kadar Laf Siyaseti Yapmadık

  Adalet Bakanı Ergin: Bugüne Kadar Laf Siyaseti Yapmadık

  Adalet Bakanı Ergin: Bugüne Kadar Laf Siyaseti Yapmadık

  Adalet Bakanı Ergin, “Bugüne kadar laf siyaseti yapmadık. Yalanla, yanlışla, iftirayla işimiz olmadı. Bugüne kadar hizmet siyaseti yaptık.” dedi.

  Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, “Bugüne kadar laf siyaseti yapmadık. Yalanla, yanlışla, iftirayla işimiz olmadı. Hamd olsun bugüne kadar hizmet siyaseti yaptık. Taş üstüne taş koymaya çalıştık” dedi.

  Türk asıllı Afgan vatandaşların yaşadığı Antakya’ya bağlı Ovakent beldesindeki bir düğün salonunda halka hitap eden Ergin, son 11 yıldır AK Parti hükümetleri tarafından Türkiye’nin bölgesinde ve dünya ülkeleri arasında çok önemli mesafeler ve ilerlemeler kat edildiğini belirtti.

  Ergin, bugün geldikleri noktada Türkiye’nin 11 yıl öncesine göre daha güçlü, zengin, müreffeh, huzurlu ve geleceğe güvenle yürüyen bir ülke haline geldiğini kaydetti.

  Türkiye’nin bu süre içerisinde yapmış olduğu hizmetlerde herkesin payı ve kendilerine güç veren şeyin milletin hayır duası olduğunu ifade eden Ergin, şöyle devam etti:

  “Günde 5 vakit dua ediyorsunuz ve günde 5 vakit bize destek veriyorsunuz. Şu ampül ışık veriyor ise o ampüle ışık veren şey sizin sevginiz ve hayır dualarınızdır. Bunun farkındayız. Kerameti kendimizde görmüyoruz. Milletimizin hayır duası ve Allah’ın yardımıyla bugüne kadar muvaffakiyetler elde edildi. Bugüne kadar laf siyaseti yapmadık. Yalanla, yanlışla, iftirayla işimiz olmadı. Hamd olsun bugüne kadar hizmet siyaseti yaptık. Taş üstüne taş koymaya çalıştık. Bu ülkeye yollar, sağlık tesisleri, eğitim kurumları, adalet sarayları ve havaalanları inşa ettik. Şimdi barajlar inşa ediyoruz. Her geçen gün yeni hizmetlerimiz birbirini takip ediyor. Türkiye öylesine derman dolu bir ülke oldu ki bugün Osmanlı döneminden bu yana devlet başkanlarının hayalini süsleyen devasa projeler hayata geçiyor. Bütün bunların yapılabilmesi için güçlü bir siyasi iktidar, istikrar ve bu istikrardan dolayı ekonomik istikrar olması lazım. Dizlerinizde derman olur ise bu işler yapılır. Devletin kasasında para olur ise bu hizmetler yapılır. Allah’a hamd olsun milletin hayır duası var. Çalışkan bir hükümetimiz var. Hem siyasi istikrarımız var hemde bol bol bu milletin bu memleketin parası var. Ne lazım ise yapılıyor.”

  Ergin, 30 Mart yerel seçimlerinin sadece bu toprakların kalkınması, yatırımların gelmesi için değil, bu topraklardaki sosyal barışın korunması, kardeşler arası fitne çıkartmak, ateş düşürmek isteyenlere fırsat verilmeyeceği bir seçim olacağını ve sandıktan tek parça ve yumrukla çıkacaklarını sözlerine ekledi. – Hatay

  Okunma Sayısı ; 533

  Adalet Bakanı Ergin: Bugüne Kadar Laf Siyaseti Yapmadık Benzer Yazılar

  Habur’da gece tatbikatı! Zırhlı araçlar hızlı manevra ile geçiş yaptı Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Irak sınırındaki Şırnak’ın
  Adil Öksüz’ün serbest bırakılmasına ilişkin davada itiraf geldi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) sözde “Hava Kuvvetleri
  İstanbul Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı’ndan Kalaşnikof’lu Paylaşım İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Deniz
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Torunu Canan Aybüke İçin Alışveriş Yaptı Cumhurbaşkanı, altıncı ve en küçük torunu Canan Aybüke için kıyafet
  TSK, Asker Üniformalarındaki Göktürkçe “Türk” Yazısını ve Bozkurt Armalarını Yasakladı Türk Silahlı Kuvvetleri, HDP’nin

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Adalet Bakanı Ergin: Bugüne Kadar Laf Siyaseti Yapmadık Etiketler